У Старокостянтинові планують збудувати новий спортивний комплекс з басейном та готелем для спортсменів

У Старокостянтинові наближається до завершення реконструкція стадіону «Центральний», котрий планують відкрити до Дня Незалежності України, повідомив у ФБ міський голова Микола Мельничук.

Водночас, за його словами, найближчим часом буде готовий проект нового спортивного комплексу, що розташується ліворуч від центрального входу до стадіону.

«Новий об’єкт включатиме приміщення для ігрових видів спорту, таких як футзал, великий теніс, волейбол, баскетбол а також плавальний басейн. Окрім цього буде зведено готель на 150 місць для спортсменів, які приїжджатимуть до нашого міста на різні змагання, комфортно проживатимуть та харчуватимуться безпосередньо біля місця проведення спортивних заходів.

Розраховую, що до кінця поточного року ми створимо всю необхідно проектно-кошторисну документацію нового комплексу та проведемо тендер з вибору підрядників. А загальне будівництво закінчимо за наступні півтора-два роки» – йдеться у дописі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Справжній господарник! Не тещо Симчишин, який завжди киває на владу, що йому кошти не виділяють!

  2. … і басейн буде, і “спортсмени” будуть. А в лікарню будемо їздити у Хмельницький чи Красилів. Бо на лікарню нам пох… “гаспадарник”…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.