На Хмельниччині вартість платних тестів на COVID-19 коливається від 600 грн до 2 тис. грн

На Хмельниччині вартість платних тестів на COVID-19 коливається від 600 грн до 2 тис. грн.

Про це заявив головний державний санітарний лікар Хмельницької області Олег Балашов в ефірі місцевого телеканалу.

Він пояснив, що в регіоні діє ряд приватних лабораторій, які відібрані біоматеріали везуть на дослідження у сусідні області або до столиці. Це, відповідно, впливає на вартість самого дослідження.

Водночас, за словами Балашова, тиждень тому платні ПЛР-дослідження на COVID-19 почала надавати державна установа «Хмельницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України». Ціна такої послуги становить 836 грн.

“У цю ціну закладена робота медперсоналу, дезінфекція, витрати на електроенергію тощо. Передусім платну послуги ввели для людей, котрі повертаються з-за кордону, зокрема, країн “червоної” зони. По приїзду вони мають відбути на самоізоляції 14 днів. Однак Кабмін запровадив для такої категорії громадян процедуру – отримання негативного ПЛР-дослідження. Вони здають платний тест і у разі від’ємного результату, їх знімають з додатку “Дій вдома” і вони можуть відчувати повноправним членом спільноти (тобто після цього перебувати на самоізоляції не потрібно – НГП)“, – пояснив головний державний санітарний лікар.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.