Головний санітарний лікар Хмельниччини закликав не носити маски на вулиці

Головний державний санітарний лікар Хмельницької області Олег Балашов закликав людей не носити маски на вулиці.

Фото НГП

“З людьми треба комунікувати та вчити їх, що в приміщеннях необхідно носити маски. І якби вона не заважала, але все ж таки дає певний захист із не потрапляння вірусу у дихальні шляхи. На вулиці ж носити маски не має жодної ефективності. Тому не носіть її на вулиці, бо тільки собі робите гірше! Лише у носіть у громадських будівлях”, – наголосив посадовець в ефірі місцевого телеканалу.

Головний санітарний лікар області також спрогнозував можливе погіршення епідеміологічної ситуації цієї осені, коли “до COVID-19 додаватиметься нашарування гострих респіраторних захворювань”.

“Отут буде дуже важко, особливо в закритих приміщеннях”, – зауважив він.

Крім цього, Балашов наголосив, що з 1 серпня вступають в дію нові зміни до Кодексу про адмінправопорушення, які передбачають, що саме роботодавець відповідатиме за те, що не забезпечив своїх працівників засобами індивідуального захисту (респіраторами або масками).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. ну нарешті розум переміг ДОЛБОЕБИЗМ .

 2. Завдяки “рекомендаціям” таких лікарів пандемія продовжує поширюватись. Важко дивитись як люди на зупинках громадського, дослухавшись “рекомендацій” не носити маски на вулиці, не дотримуються санітарної дистанції і стоять поруч один з одним. У разі у когось з них безсимптомного захворювання COVID-19 поруч з такою людиною інші отримують значну кількість вірусу, що спричиняє важку форму захворювання. Теж саме відбувається на вулиці і під час спілкування в групах молоді і літніх людей. Такі “рекомендації” більше нагадують провокацію спрямовану на поширення пандемії в Україні.

  • Славік, бачу кастрюля таки мізки вдавила… безсиптомна хвороба, маски на вулиці в жару… каструлі на голові… гори трупів…. ги ги ги…

  • Ви себе почули, що написали ? Вмикніть логіку і знання ! Хвороби обов’язково мають симптоматику ! Безсимптомних хвороб НЕ ІСНУЄ ! Не ведіться на маніпуляції ВОЗ ! Хоча вони також не рекомендують носити маски здоровим людям ! Хворі мають бути на карантині і на обсервації !

  • Балбес, не зная человека – несёшь чушь, это специалист с большой буквы. А ты проверь маску по приходу с улицы,

 3. Ці маски,це повний дебілізм,більшість моїх знайомих,за весь час карантину,а це вже 4 місяці,змінили не більше 10 масок,то про яку захищеність може йти мова?
  На зупинках люди тримають ті маски в руках,на яких бактерій більше ніж будь-де,при вході в транспорт,натягують їх на обличчя,при виході з транспорту знову ховають по карманам.
  Це не карантин,а дібілізм повний.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.