На дорогах Хмельниччини побільшає вимірювачів швидкості TruCAM

З 29 липня на дорогах України з’явиться ще 43 нових та розширено вже 5 існуючих ділянок, де патрульні вимірюватимуть швидкість приладом TruCAM.

Про це у “Фейсбуці” повідомив перший заступник начальника департаменту Патрульної поліції Олексій Білошицький.

Один із таких приладів буде розміщено на дорозі Н-03 Житомир-Чернівці (ділянка дороги км 172-300).

“Місця вимірювання – аварійно-небезпечні ділянки автодоріг та в місця концентрації ДТП, скоєних з причин перевищення швидкості руху. Усього на дорогах України працюватиме 116 приладів TruCAM, а вимірювання здійснюватиметься на 252 ділянках. Наша мета — запобігти цьому правопорушенню й привчити водіїв бути відповідальними на дорозі”, – наголосив Білошицький.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. На окружной там где менты стоят аварий никогда не было. Лучше бы на прибужской фару поставили.

  2. Осталось научить пластиков читать законы и пользоваться прибором правильно. Пишут что попало, а ты потом плати по 420 грн.+адвокату, чтобы штраф 255 не платить. И ведь их еще ни разу не наказали за действия, признаные судом неправомерными. Я не спорю, нарушать не нужно. Но не только водителям. А теперь этим тупицам еще полномочий добавить в разы хотят якобы под предлогом борьбы за пьянку. Превращаемся в полицейское государство, при чем полицейские в нем – самое тупое сословие будет. И безнаказаное. Гондурас

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.