Полонський районний суд оштрафував на 850 гривень водія, котрий мав підроблені документи на машину

Полонський районний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та обвинуваченим у використанні завідомо підробленого документа: визнав останнього винним за інкримінованою частиною 4 статті 358 Кримінального кодексу України та призначив йому узгоджене покарання – 850 гривень штрафу. Крім цього, він має сплатити 1884 гривні процесуальних витрат на залучення експертів.

За вироком, у січні 2020 року чоловік купив автомобіль «Volkswagen Passat», який згідно зі свідоцтвом, зареєстрований на громадянина республіки Польща. Та разом із авто обвинувачений отримав підроблене свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу на ім’я громадянина України – жителя м. Чернігів та українські номерні знаки, які прикріпив до купленого автомобіля, повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

У лютому в Полонному через порушення Правил дорожнього руху України його зупинили патрульні і їм водій надав для перевірки свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, яке, як з’ясувалося згодом, не відповідає бланкам встановленого зразка, що знаходяться в офіційному обігу на території України, тобто є підробленим.

Під час досудового розслідування між прокурором та обвинуваченим укладено угоду про визнання винуватості. Згідно з документом, підсудний повністю визнав свою вину і погодився на покарання у виді штрафу.

У суді обидві сторони підтримали умови укладеної між ними угоди і просили суд затвердити її.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.