«Паспортний стіл» у Хмельницькому змінив адресу

Хмельницький міськрайонний відділ державної міграційної служби змінив адресу. Тепер за отриманням паспорта хмельничанам треба звертатися не на Пушкіна, 15, а на Кам’янецьку, 47. Це — центр міста, відділ розташований навпроти ліцею №17.

Приміщення перебувало у комунальній власності міста. На його ремонт з бюджету Хмельницького виділили 1 мільйон 200 тисяч гривень.

«Паспортний стіл» на Пушкіна, 15, залишився в минулому. Сьогодні відкрили нове, відремонтоване приміщення Хмельницького міськрайонного відділу міграційної служби. Тепер отримати послуги можна у просторому, світлому, сучасному, автоматизованому приміщенні на Кам’янецькій, 47. Маємо нові робочі місця, маємо суттєве збільшення кількості наданих послуг і, як наслідок, додаткових надходжень до міського бюджету. А найголовніше, зовсім інший сервіс і якість послуги для наших мешканців», – зазначив міський голова Олександр Симчишин.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. Чудова робота,ось що значить економічний націоналізм,і кошти в міську казну підуть і від “совка”,позбавились,де люди,мало не ночували під стінами,що б отримати паспорт.Браво Олександр Сергійович!

  • наша сім’я і на старому місці якихось особливих незручностей не відчувала.
   ми з дружиною отримували/замінювали внутрішні паспорти. діти отримували внутрішні та закордонні. ніхто ніде не ночував і не чергував. навпаки, із введення електронного запису , – записались заздалегідь, прийшли в призначений час і все оперативно зробили.
   єдине – на нове місце зручніше добиратися

   • Де записуввлись,на папірці як в союзі,а в визначений день півдня стояли в коридорах?
    Потрібно йти вперед і робити максимум,що б людям було комфортно,застосовуючи новітні технолонії,а не топтатись на місці.

    • мабуть нам нікому не щастило – жодного разу не стояли пів дня та не записувались на папірці. а діти, ті взагалі дома з ноута записувались на коли їм зручно

 2. Бот тут як тут.

 3. Вадим Сідлецький вічний начальник паспортного столу Хмельницького. Красава!!!

 4. А стоянка где? На тротуаре?

 5. Стоянка вдоль дороги, якщо влізеш. Це нещасливе місце, бо там був Цивільжитлобуд, який добряче познущався над інвесторами, а декого “кинув”.

 6. Добре що закрили той совковий гадюшник.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.