На Хмельниччині колишній керівник відділення банку сприяв незаконним оборудкам з нерухомістю

Хмельницька прокуратура спільно з поліцією проводять досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом неправомірного відчуження майна, яке перебувало в іпотеці.

В ході слідства встановлено, що у 2007 році сім’я хмельничан отримала у банку споживчий кредит у розмірі 126 тис доларів США та для забезпечення виконання зобов’язань передала в іпотеку власну квартиру в обласному центрі площею 95 кв м, повідомляє пресслужба прокуратури Хмельницької області.

У зв’язку із неповерненням кредиту квартира заставною вартістю понад 500 тис грн підлягала стягненню на користь банку, проте у 2010 році була відчужена власниками на користь третіх осіб.

Отриманими від реалізації майна грошовими коштами боржники розпорядилися на власний розсуд, а не для погашення заборгованості по кредитним зобов’язанням.

Виявилось, що вказане стало можливим за сприяння начальника відділення банку, який надав нотаріусу завідомо неправдивий лист про зняття заборони відчуження майна.

Внаслідок цього, через позбавлення банківської установи можливості звернути стягнення на предмет іпотеки, інтересам юридичної особи спричинено тяжкі наслідки.

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Валерій Заяц, в ході досудового розслідування вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.