Власник магазину з Базалії заплатить штраф 17 тис. грн за те, що його продавець порушила карантин

Теофіпольський районний суд оштрафував на 17 тис. грн підприємця з смт Базалія, якого визнано винним у порушенні правил карантину (ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Про це сказано у постанові від 23 липня.

Факт адмінправопорушення зафіксували правоохоронці 25 червня близько 22 год 00 хв.  У магазині-кафетерії «Олександр» на вул Свободи 2а в смт Базалія в порушення вимог постанов Кабміну №392, головного санітарного лікаря України, згідно яких допуск відвідувачів у заклад дозволяється лише у респіраторній або захисній масці (в тому числі саморобній), продавець магазину реалізувала товар покупцю, який перебував у приміщенні без захисної маски.

У судовому засіданні підприємець частково визнав вину свою і розкаявся. Пояснив, як власник магазину, завжди роз’яснював продавцям, щоб вони відпускали товар лише особам, які одягнені у захисну маску. Чоловік, зайшовши в приміщення магазину, також був попереджений проте, що треба одягнути маску. Однак останній, за словами підприємця, поводив себе агресивно і на зауваження не реагував. Чому продавець продала йому пиво, він не знає.

Пообіцяв, що в майбутньому буде ретельніше пильнувати за дотриманням відвідувачами магазину та продавцями правил карантину.

Серед доказів, які надали суду поліцейські, протокол про адміністративне правопорушення, витяг з реєстру фізичних осіб-підприємців, відеозапис події, з якого встановлено, що в приміщенні магазину-кафетерію перебуває особа з пивом у руках та без захисної маски на обличчі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Дурень правопорушник… а суду то все рівно….. визнав вину. от і плати… стадо овець…

  2. вказана постанова Кабміну №392 передбачає заборону “перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту,…”, а згаданий п.11 постанови гол лікаря містить рекомендації для відвідувачів “Відвідувачі повинні” , зокрема, “заходити до закладу та пересуватись у ньому у захисній масці…”. Свідки при розгляді справи не допитувались, а на відео побачили відвідувача без маски з пляшкою пива. Чому ж не склали протокол на відвідувача? якась “вистава”)))

  3. Самі і підіслали….

  4. Тепер пиво тре пити лише в масці, щоб шкідливі домішки не потрапили в шлунок.

  5. Мусарам по районам нечего делать вот и бреют лохов.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.