На Хмельниччині посилять боротьбу з нелегальними перевізниками

Голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет провів робочу нараду щодо протидії в області нелегальним пасажирським перевезенням в області.

Очільник ОДА зазначив, що до облдержадміністрації надходять численні скарги від перевізників, що працюють легально, оскільки недобросовісна конкуренція на ринку пасажирських перевезень завдає їм відчутних збитків, що стало особливо відчутно через обмеження у зв’язку з епідемією коронавірусу. Він додав, що надходять також скарги на роботу працівників Патрульної поліції та Укратрансбезпеки через відсутність належного реагування на повідомлення про здійснення нелегальних перевезень.

У зв’язку з цим голова ОДА наголосив на необхідності оперативно розробити план заходів, спрямованих на виявлення та відповідне документування випадків незаконного надання послуг з пасажирських перевезень.

Учасники наради обговорили першочергові питання та напрацювали шляхи координації дій між представниками ОДА, Патрульної поліції, Укртрансбезпеки та громадських організацій, а також можливість залучення до перевірок представників ДФС.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Нелегальные заправки победили, все работают только откат увеличился.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.