Улюбленець отримає ще 100 мільйонів на модернізацію Хмельницької АЕС

Відокремлений підрозділ «Хмельницька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» 21 липня за результатами тендеру замовив КВП МУ №13 «Електропівденьзахідмонтаж» технічне переоснащення енергоблоку №2 за 100,35 млн грн.

Про це повідомляється у системі «Прозорро», пишуть “Наші гроші”.

До кінця 2021 року мають виконати модернізацію системи нормальної експлуатації важливої для безпеки турбінного відділення (СНЕ ВБ ТВ) енергоблоку №2 ХАЕС.

Підсумкові відомості ресурсів та кошториси не опубліковані, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів та обладнання з ринковими цінами на предмет можливого завищення.

Договір передбачає аванс у розмірі 50%. Гарантійний строк на роботи становить рік.

Переможна пропозиція була всього на 0,7% нижча від очікуваної вартості закупівлі.

Створена в 1998 році фірма «Електропівденьзахідмонтаж»із Нетішина на чолі з Віталієм Васільєвим належить трудовому колективу. Всього із серпня 2016 року вона отримала державних підрядів виключно «ХАЕС» на 601,30 млн грн.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Атоммонтажсервіс» Володимира Вознюка та депутата Нетішинської міськради і голови фракції «Батьківщини» Сергія Вознюка, причому ніхто не знижував ціну під час аукціону.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Если у его фирмы есть соответствующие компетенции и технологии,то какие к нему вопросы. Давайте вуйко с Карпат будет АЭС обслуживать.Зато в вышиванке и гимну спивает.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.