Зеленський призначив довічні стипендії ветеранам Другої світової війни та правозахисникам з Хмельниччини

Президент Володимир Зеленський призначив довічні державні стипендії учасникам бойових дій у період Другої світової війни 1939-1945 років, а також громадянам України, які зазнали переслідувань за правозахисну діяльність.

Про це свідчать два Укази глави держави від 24 липня.

Довічні стипендії отримали двоє ветерані Другої світової війни з Хмельниччини Ганна Потапенко і Андрій Чекалюк.

Ще стипендію призначено чотирьом мешканцям Хмельниччини, які зазнали переслідувань за правозахисну діяльність. Зокрема, Євгенії Возняк, Людмилі Казмірук, Гориславу Лабі і Софії Матвіюк.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Бовдури, на Україні такий юридичний термін – “ветерани Другої світової війни” в чинному законодавстві та інших “підзаконних” номативно-правових актах відсутній.

  • придурок, то якщо немає такого юридичного терміну, то це словосполучення не можна використовувати там, де не потрібно точних юридичних формулювань, до прикладу, в побуті чи як тут, в інформаційному повідомленні?

   • У його методичці немає другої світової, є лише вєлікая атєчєствєнная. Куратор нову методичку не заніс.

   • Квінте, ти з народження таке дурне, чи за гроші прикидаєшся? Ти хоча б знаєш,що таке “Бюджетний кодекс”? Якщо у відповідних рішеннях стосовно надання допомоги і т.п. використовуються не визначені чинним законодавством терміни, то це буде “нецільовим використанням коштів державного бюджету”, тобто підставою для невиплати державним казначейством цих грошей та впровадження кримінальної справи. А якщо в “інформаційному повідомленні” таке використовується, то це означає або фейк, або дебілізм таких самих як і ти дебільних інформаторів. А ти через свою недолугість навіть цього не зрозумів.

    • ты – двічі придурок. набрався по довідникам та вікіпедіям “розумних” слів і носишся з ними, як дурень з писаною торбою, пнешся, аби здатися розумним.
     тут що, офіційний портал Верховної ради, Офісу Президента, Кабміну? ні, це звичайний новинний сайт, де допустимі певні “вольності”, де зовсім не обов’язковий офіціоз, де – які слова вжити і як їх вжити – справа журналіста та редактора

 2. А Стерненку призначать? Він же теж правозахисною діяльністю займався, захищав своє життя від гопоти. Ще й переслідувань потім зазнав.

 3. Дуже гарно спілкуєтесь блогери. От де ваша сутність!

 4. Мудератори, а чому ви не потерли повідомлення підоренка, що сере тут копіпастою в кожній темі?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.