У Нетішині відновили роботу три дитячі садки

Після майже 5-ти місяців вимушеного карантину через COVID-19 відновили роботу заклади дошкільної освіти у Нетішині. З 23 липня відчинили свої двері ДНЗ №2 «Казка», №3 «Дзвіночок» та №5 «Теремок». В кожному закладі працює по одній групі дошкільного віку, в яких перебуває по 10 дітей, повідомляє Нетішинська міська рада.

Напередодні працівники дошкільних навчальних закладів пройшли ІФА-тестування. За кошти міського бюджету адміністраціями закладів закуплені безконтактні термометри, засоби індивідуального захисту, антисептики та одноразові рушники.

«Садок малеча зможе відвідувати за наявності довідки про стан здоров’я (про епідоточення) та довідки про проведені щеплення. До закладів не впускатимуть дітей та працівників із температурою вище 37,2°C – при вході до закладу вони будуть проходити температурний скринінг. Також дітям вимірюватимуть температуру протягом дня – щонайменше раз на 4 години. Дезінфекція поверхонь здійснюватиметься раз на 2 години, вологе прибирання – 2 рази на день, протягом дня буде провітрюватися приміщення. Носити маски повинні вихователі та персонал закладу, але не діти», – зауважила головний спеціаліст з дошкільного виховання управління освіти виконавчого комітету міської ради Наталія Рабченюк.

На вході до дитячих садків облаштована розмітка, аби батьки із дітлахами тримали безпечну дистанцію під час «передачі» дитини до закладу. Адже прийом дітей здійснюватиметься на території перед входом в садок.

Окрім того, відповідно до рекомендацій МОЗ України створено максимальну дистанцію в групі та під час харчування, зокрема, за столом сидітиме лише одна дитина, ліжечка та шафи малеча використовуватиме згідно рекомендованої дистанції.

На підлозі – жодних килимів, в групі – м’яких іграшок, також заборонено приносити іграшки з дому. Біля рукомийників – однаразові рушники. Антисептичні засоби та ємності для утилізації масок – вгорі, аби діти не дістали.

Надаватиметься пріоритет іграм на свіжому повітрі, обмежаться заняття, що потребують фізичного контакту або додаткового інвентарю та розроблено графік прогулянок таким чином, щоб не допустити змішування груп.

Наступного тижня у Нетішині планують відкрити й інші дитячі садки.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.