Вулицю Крип’якевича у Кам’янці-Подільському, що є ділянкою автодороги Н-03 Житомир-Чернівці, почали капітально ремонтувати

На сьогодні, підрядником проводиться демонтаж бруківки та бортового каменю.

Протяжність ділянки, що ремонтується становить 1,3 км. Згідно проєкту, буде влаштовано основу із посиленням цементом та нові шари асфальтобетонного покриття, повідомляє прес-служба САД у Хмельницькій області.

Окрім цього, влаштують тротуари, п’ять зупинок маршрутного транспорту із заїзними «кишенями», пішохідні огорожі біля переходів та дорожню розмітку.

Рух автотранспорту на ділянці ремонту повністю закритий, об’їзд здійснюється відповідно до схеми через проспект Грушевського.

Загалом, за амбітним планом Укравтодору у 2020 році у межах Хмельницької області буде відновлено 60 км автодороги Н-03 Житомир-Чернівці.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. А хто хоча б знає – Хто такий Іван Крип’якевич? Впевнений, що дуже мало хто. А він був одним з найвидатніших, найзначніших та найоб’ективніших дослідників в історичній науці щодо розвитку східного слов’янства. Друг І.Франка та М.Грушевського, викладач Львівського університету з австрійських до радянських часів (в т.ч. – під час гітлерівської окупації), став беззмінним керівником радянського історико-дослідницького інституту та Академіком (дійсним членом) Академії наук Радянської України (УССР). Ім’я його відомо серед відповідних фахівців усього світу. Але зараз в “незалежній Україні” (на мій “хлопський розум” – незалежній від здорового глузду і совісті) його майже не згадують, бо він писав правду.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.