Почесного президента ФК “Агробізнес” Собуцького довічно відсторонили від футболу

Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу довічно заборонив почесному президенту «Агробізнеса» Олегу Собуцькому будь-яку футбольну діяльність за нанесення тілесних ушкоджень арбітру Юрію Іванову, який судив гру проти «Миная».

Про це передає “Sport.ua”.

Крім того, клуб з Волочиська отримав штраф у розмірі 500 тисяч гривень та заборону грати на своєму стадіоні. Раніше Собуцького відсторонили від посади віце-президента Української асоціації футболу.

Спілка воїнів АТО Волочищини раніше заявляла, що удари Юрію Іванову завдав один з ветеранів. Колишній учасник бойових дій запитав у арбітра родом з Донецької області: «Я твою землю від окупантів захищав, навіщо ж ти нас на полі вбиваєш?», на що отримав відповідь: «Я тебе туди не кликав», що і стало причиною побиття.

Сам же Олег Собуцький пояснював, що намагався стримати фанатів, і запропонував сам зайти до суддівської кімнати, щоб передати невдоволення уболівальників, але кілька людей зайшли з ним. Один з них і завдав ушкодження арбітру, а Собуцький стверджував, що намагався перешкодити цьому.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Воїни світла.. воїни добра…

  2. Під час другої світової німці грають у футбол з радянськими солдатами. Потім радянського солдата штрафують, відстороняють. Нормальний радянський сценарій і всі радянські при цьому радіють і плещуть в долоні. Нічого крім біди і бідності росія ніколи нікому не дала і не дасть.

  3. Мало підару вломали….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.