На хабарі затримали старшого інспектора Хмельницького міського військомату

Вчора, 22 липня 2020 року, затримано старшого інспектора одного з відділень Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату за фактом вимагання та отримання неправомірної вигоди, повідомляє військова прокуратура Хмельницького гарнізону.

За даними слідства, вказана особа вимагала та отримала 300 доларів США хабара за вплив на прийняття рішення службовими особами військового комісаріату щодо видачі військовозобов’язаному військово-облікових документів після їх втрати.

Слідчі (розшукові) дії тривають. Вирішуються питання про повідомлення затриманому про підозру, обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснює слідчий відділ Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, оперативний супровід – військова контррозвідка ДКР Служби безпеки України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. Вже давно час знати правду: У відповідності до Конституції України та іншого чинного законодавства, якщо належним порядком (затвердженим ВР Указом Президента України) не оголошена війна та / чи військовий стан, Збройні Сили України не мають права брати участь у військових діях, як у межах кордонів України, так і поза її межами (в такому випадку у всіляких АТО та тому подібних операціях мають право брати участь тільки правоохоронні органи). Таким чином усі військовослужбовці (підкреслюю – військовослужбовці), які з 2014-го року до цього часу брали і зараз беруть участь у військових діях “автоматично” стали / стають злочинцями, тим більше – військовими злочинцями (за міжнародним військово-гуманітарним законодавством також, а військові злочини не мають терміну давності). От так.

  • конкретніше можна, де в Конституції та “іншому чинному законодавстві” про це сказано?

   • Читай сам, може порозумнішаєш (хоча, звертаючи увагу на дещо провокативний вигляд / тон запитання, у це не віриться, адже не та мета).
    Для усіх: Конституцію України можна вивчити за годину, треба тільки не лінитися. Дивіться розділ “Законодавство” на сайті Верховної Ради України.

    • тобто, конкретної відповіді – “порушена така-то стаття Конституції, порушена така-то стаття такого-то закону” – немає?
     то в чиєму коментарі провокація?

     • Конкретно Квінту – не придурюйтесь, мене спровокувати не вдасться. Друге: Я би не писав те, що написав, як би це не відповідало дійсності та чинному законодавству, бо, якщо б це було б не так, то влада мала б підстави залучити мене до кримінальної відповідальності. А так я цього не боюсь (цей свій нік я узяв тільки для “захисту” від ідіотів, ну і трошки для провокації). Так, моя така заява дещо провокативна, але тільки в тому смислі, що вже час громадянам України вже знати та поважати законодавство власної країни. В кожній країні є система законодавства. В переважній більшості країн вона походить від конституції, як основного закону, що містить так звані “прямі норми”. Щодо даного питання, то необхідно спочатку вивчити Конституцію України, і знаючи / розуміючи її, вже інше законодавство стосовно оборони, збройних сил, військово-гуманітарного права і взагалі – прав і обов’язків кожної людини / громадянина і держави вцілому. Зокрема в конституції сказано, що якщо Україна підписала і належним / законним чином ратифікувала відповідні міжнародні домовленності (наприклад щодо військово-гуманітарного права), то ці домовленності стають невід’ємною частиною чинного законодавства України. Читай сам / читайте самі, і пам’ятайте, що незнання закону не зівльняє відповідальності від його порушення (в т.ч. – кримінальної). Усе, більше я тобі, провокативний бовдуре, відповідати не буду (є чим займатися). Та і оце я написав для інших (адже підстав, що ти зрозумієш, зовсім не має, у тебе ж совісті не має).

     • я не запитував, про систему законодавства, я не запитував, що в Конституції сказано. я запитував, яка стаття порушена.
      номер статті? пункт?

     • Квінте, навіщо ти спілкуєшся з тупим ботом, що копіпастить одні й ті ж коменти з теми в тему? Не годуй троля!

  • путенко придурошний, це якщо коротко

 2. Путенко ти слабий, піди полічись.

  • Сьогодні куратор видав мені 10 рублів премії. На радощах я закукурікав.

 3. Мене чекають в дурці, вже зачекались.

 4. А чего это герои Украины откупаются.От чего с криками “Героям слава” и распеванием “Ще не вмерла Украины” не бросаются на танки проклятого агрессора,не рубят саперными лопатками полчища бурятов,от чего небоевые потери уже семьдесят процентов? ДБ!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.