Заступник міського голови Хмельницького заявив, що заходи безпеки на початку пандемії COVID-19 були більш жорсткими, ніж того вимагала ситуація

Заступник міського голови Володимир Гончарук сьогодні на мітингу проти дистанційного навчання, який проходив на Майдані Незалежності, заявив, що карантинні обмеження введенні на початку березня цього року під час початку пандемії були занадто жорсткими.

«Насправді, якщо ми говоримо сьогодні постфактум, то карантинні заходи, уведенні у березні були трішки «перекрученні». Тобто, закриття ринків, робочих точок, проведення інших заходів відбувалось у більшій кількості, ніж того вимагала ситуація» – наголосив Володимир Гончарук.

У той же час заступник міського голови сказав, що небезпека не зникла, вона є, і Україна в цілому робила ті ж заходи безпеки, що й більшість країн світу.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Трішки передушили країну.. але ніяких вибачень, ні компенсацій.. так треба?? на палю сволоту…..

 2. Гончарук горе експерт щось заявляє, краще б мовчав.

 3. А пропозиції відсутні, просто болтовня.

 4. Господи, що воно верзе?
  То, якщо ,,перекрутили,, нехай економічно виправлять ситуацію аби підтримати підприємництво.

 5. Кончене створіння цей вусатий. Трохи пізніше, під час виборів він буде казати, що тільки дякуючи вжитим заходам команди Гавнішена, вдалось уникнути масовому захворюванню. Зараз він перекладає вину на центральну владу. Ох вусате вусате, колись тобі ху..й об вуса витруть, будеш пиз..ти менше тоді.

 6. Володимир Володимирович,один з небагатьох чиновників,який сказав правду щодо обмежень під час карантину і ці обмеження встановлювала не місцева влада,а уряд на чолі х Шмигалем та обласна владна чолі з Габінетом,місцева ж влада,просто виконувала їх вказівки,але тим не менш жодна влада в обласних центрах не підтримувала людей,як Команда Симчишина,на чолі з головою ТЕБ і НС, Гончаруком В.В.

 7. Тобто міська влада просто статисти.

 8. Про що може заявляти людина яка не має ні досвіду, ні знань в сфері охорони здоров’я. Чи Гончарук має диплом санітара медичної бурси.

  • Оно, чучело,полный ноль.

  • Володимир Володимирович,хоч і не має практичного досвіду,проте в теорії він надзвичайно потужний чиновник.А як говориться від теорії до практики один крок.Так що ВВ,Ви на своєму місті.

 9. Гончарук повний нуль і в практиці, і в теорії, зато пустий болабол.

  • Пустий балабол не працював би 4 роки на посаді заступника міського голови обласного центру.
   Поспілкуйтесь з його підлеглими, начальниками управлінь,всі дуже високо оцінюють моральні і ділові якості ВВ,так що людина на своєму місці!

   • А підлеглі то залишилися всі його ставленники.
    Вони ж не скажуть про нього, що ,,язиком тріпати не мішки таскати,,

 10. Пустий балабол працює 4 роки в міській раді, бо там від Симчишина до останнього заступника одні балаболи, які Хмельницький знищують.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.