Поліція посилює заходи безпеки на Хмельниччині після захоплення терористом заручників у Луцьку

Задля забезпечення безпеки громадян керівництво Національної поліції України прийняло рішення про посилення заходів із забезпечення публічної безпеки та порядку на території Вінницької, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.

Про це повідомляє сайт Нацполіції.

Поліцейські здійснюють такі превентивні заходи, як перевірка документів у підозрілих осіб та проведення поверхневого огляду, перевірка з метою виявлення вибухових пристроїв тих транспортних засобів, які за зовнішніми ознаками не використовуються власниками тривалий час.

Також  особливу увагу правоохоронці звертають на підозрілі речі та предмети (пакети, сумки, коробки,  ящики), до яких можуть бути поміщені вибухонебезпечні матеріали та вибухові пристрої. Крім того, поліцейські забезпечують безпеку дорожнього руху на автошляхах.

Поліцейські закликають громадян із порозумінням ставитися до вказаних превентивних заходів.

Нагадаємо, що близько 22:00 у Луцьку правоохоронці затримали чоловіка, який від ранку утримував заручників в автобусі. Всіх заручників звільнено. За словами міністра Арсена Авакова, усі цілі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Зорян Шкіряк сказав, що це була блискуча операція правоохоронних органів, але не зрозуміло у чому полягала блискучість, адже цей неадекват сам вийшов з автобуса та ліг на асфальт головою вниз.

  2. Кіно не вдалось Слуги вичерпали себе

  3. Блін,який маразм.Людей вже взагалі в скот перетворили.

  4. Звісно треба посилювати заходи на заході. Адже лінія фронту проходить саме тут, а не десь там біля кордону з кацапстаном. Там все йде за планом.

  5. Авакова пора відправляти або в якесь село участковим або в театральне училище.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.