У Нетішині троє дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали квартири

Відтепер троє нетішинців, особи із числа дітей, позбавлених батьківського піклування, мають власне житло, повідомляє Нетішинська міська рада.

Придбання однокімнатних квартир для мешканців нашої громади стало можливим завдяки чинності постанови Кабінету Міністрів України №877, на виконання якої в регіони спрямовані значні кошти.

Завдяки наполегливій роботі та плідній співпраці керівництва міста з обласною владою кошти державної субвенції у сумі 1 мільйон 414 тисяч 096 гривень (грошова компенсація для 4 осіб, по 353 тисячі 524 гривні кожному) спрямовано на придбання житла на вторинному ринку чотирьом нетішинцям, які перебували на квартирному обліку та не мали власного житла.

Як розповіли спеціалісти служби у справах дітей виконавчого комітету Нетішинської міської ради, квартири обирали відповідно до параметрів, визначених постановою Кабінету Міністрів. Серед багатьох варіантів комісія зупинила свій вибір на комфортабельних, затишних житлових приміщеннях у Нетішині та Славуті.

Нагадаємо, у Нетішинській міській ОТГ проживає 66 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них на квартирному обліку перебуває 9 дітей. Окрім того, на контролі органу опіки та піклування перебуває 37 осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на квартирному обліку – 27 осіб.

Ще одну квартиру планують придбати для особи із числа дітей, позбавлених батьківського піклування, найближчим часом.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.