На Донбасі загинув десантник з Ізяслава

Старший стрілець десантно-штурмового взводу, 26-річний Василь Кравченко загинув від ворожої кулі під час бойового чергування на взводному опорному пункті поблизу селища Шуми під Торецьком Донецької області у понеділок, 20 липня.

Про це повідомляє “Україна молода”.

Василь був уродженцем Ізяслава. Боровся з окупантами у лавах десантно-штурмової роти 503-го окремого батальйону морської піхоти. На фронті – з лютого 2018 року.

Прізвище полеглого воїна повідомив Ізяславський районний військовий комісаріат.

Василь загинув під час виконання службових обов’язків. В обідню пору противник почав обстріл, і боєць отримав смертельне поранення в голову.

У квітні 2020 року десантник одружився. У нього залишилася дружина, мати і батько.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Какой десантник? Нет в Украине с 2017 года десантников,есть аэромобильники ДШВ в непонятно каких беретах. И 2 августа не их праздник.

  2. Внутрішні війська ?

  3. Вічна слава Герою! Дякуємо за захист, за мужність, за те, що був і залишається справжнім чоловіком, сміливим, сильним, правдивим!

  4. Сам ти аеромобільник. Є в Україні ДШВ, є і десантники. Свято ДШВ – 21 листопада. Берет – маруновий.
    Щодо твого – гАлубого, то з таким беретом декотрі десантні дивізії СРСР заходили в Чехословачинну під виглядом військ ООН.

  5. Вже давно час знати правду: У відповідності до Конституції України та іншого чинного законодавства, якщо належним порядком (затвердженим ВР Указом Президента України) не оголошена війна та / чи військовий стан, Збройні Сили України не мають права брати участь у військових діях, як у межах кордонів України, так і поза її межами (в такому випадку у всіляких АТО та тому подібних операціях мають право брати участь тільки правоохоронні органи). Таким чином усі військовослужбовці (пвдкреслюю – військовослужбовці), які з 2014-го року до цього часубрали і зараз беруть участь у військових діях “автоматично” стали / стають злочинцями, тим більше – військовими злочинцями (за міжнародним військово-гуманітарним законодавством також, а військові злочини не мають тнрміну давності). От так.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.