Пам’ятку історії національного значення «Палац Сангушків» включать до програми «Велике будівництво»

Вчора під час робочого візиту на Ізяславщину заступниця голови облдержадміністрації Оксана Ситницька спільно з радниками голови ОДА Наталією Тітовою та Павлом Івановим ознайомилася із станом пам’яток історії національного значення, що розташовані в місті Ізяславі: палацовим комплексом князів Сангушків, замком князів Заславських, кафедральним костелом Івана Хрестителя (Фарний костел), повідомляє Хмельницька ОДА.

До виїзду на об’єкти долучилися голова Ізяславської РДА Іван Федорчук та Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, фахівці профільних структурних підрозділів РДА. В ході розмови з керівництвом району та міста Оксана Анатоліївна зауважила, що зараз здійснюється підготовка переліку історичних об’єктів області, які будуть відновлені в рамках Національної програми «Велике будівництво».

За словами посадовиці, до цього переліку будуть включені і пам’ятки Ізяслава, що потребують першочергового здійснення протиаварійних, ремонтно-реставраційних та консерваційних робіт, зокрема садиба Сангушків, замок (Скарбниця) та кафедральний костел (Костел Іоанна Хрестителя).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.