Габінет вважає, що Хмельниччина може відновити навчання у школах і вишах в умовах карантину

Голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет висловив впевненість, що Хмельниччина може відновити навчання у школах і вишах в умовах карантину, пов’язаного з COVID-19.

Таку думку він озвучив на засіданні ради ректорів області, повідомляє пресслужба ОДА.

“Ми зараз знаходимося в тому періоді, коли дійсно є загроза здоров’ю населення, а саме пандемія з COVID-19. І тут виникає питання, як починати новий навчальний рік як в середній, так і вищій школі. Хочу сказати, що на сьогодні наша принципова позиція – зробити все, щоб ситуація з захворюваністю на території Хмельниччини залишалася такою як є, і змінювалися тільки в позитивну сторону. Ми дійсно можемо розпочати навчання в очній формі для дітей та студентів. Ми разом маємо зробити все для цього, адже навчальний процес є якісний тоді, коли є безпосередній контакт викладача і студента.  Ми маємо бути сьогодні готові до того, щоб надати студентам якісні знання, виконати свій обов’язок викладача. І я впевнений, що Хмельниччина з цим впорається”, – наголосив голова облдержадміністрації.

Крім цього, під час засідання присутні обговорили питання організації вступної кампанії та організації процесу в новому навчальному році, враховуючи умови карантину.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.