Михайло Сімашкевич нагадав депутатам міської ради від ВО «Свобода» коли і за що вони голосували

Мова йде про голосування за рішення від 28 лютого 2017 року, коли депутати більшістю голосів прийняли понижуючі коефіцієнти по орендній платі за землю від 0,7 до 0,9%, що привело до втрат бюджету.

«Про те, як деякі депутати голосують і приймають рішення, а потім демонстративно показують це у соцмережах, можна знімати кіно. І, може, варто було б. Бо, як виявляється, інколи пам’ять може когось підводити. А потім виходять неприємні казуси…

Ось вам наочний приклад:

Три роки тому депутати міської ради ініціювали прийняття понижуючих коефіцієнтів по орендній платі за землю від 0,7 до 0,9% (звичайно, це шалені втрати до бюджету). За відповідне рішення 28 лютого 2017 року на сесії міської ради позитивно проголосувало 20 із 34 присутніх депутатів, у тому числі ВО «Свобода». І судячи з нинішнього допису в місцевій пресі одного зі свободівців, вони трохи про це призабули…

Шановні, будьте послідовними! Або вже не голосуйте за такі рішення, або спершу розберіться зі своїми діями, а тоді пишіть. Розумію: тактика зараз одна – піар. Але ж не таким методом, не введенням в оману кам’янчан! Так, казна міста в результаті цього рішення, яким було зменшено навантаження на орендарів, недоотримала близько 23 млн грн. Так, Держаудитслужба після проведеної ревізії вказала нам на цей недолік. Але ж ініціатива надійшла саме від депутатів міської ради, а не від мене чи виконавчого комітету. І ви за неї проголосували! То в чому річ? Кого ви хочете закидати багном? Виходить, себе!» – йдеться у дописі у ФБ міського голови Кам’янця-Подільського Михайла Сімашкевича.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

  1. Свобода секта злодійського продажного бидла.

  2. Свобода це гнилі кончені мерзотники!!!! Послідовники нацизму та Гебельсівщини вони, як і нацисти звинувачували, звинувачували, навіть у власних помилках, опоненентів.

  3. Сімашкевич,НГП ви що взагалі з глузду зїхали?
    Це хто???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.