У Кам’янці-Подільському суд оштрафував водія маршрутки на 17 тис. грн за порушення карантину

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд визнав винним водія маршрутного таксі №11 у порушенні правил карантину і оштрафував на 17 тис. грн.

Про це свідчить постанова від 3 липня.

Правоохоронці зафіксували, що 4 квітня о 10 год. 40 хв. водій маршрутки здійснював пасажирське перевезення у режимі маршрутного таксі у Кам`янці-Подільському на вул. Шевченка. Зокрема, перевозив  14 пасажирів.

При цьому у цей же період в Україні діяла заборона на регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, зокрема, пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі (постанови Кабінету Міністрів України  № 211 від 11 березня  2020 року в редакції зі змінами внесеними згідно з Постановами КМ № 215 від 16.03.2020№ 239 від 25.03.2020№ 241 від 29.03.2020 , № 242 від 20.03.2020 , № 255 від 02.04.2020).

У судове засідання порушник не з’явився. Таку поведінку суд розцінив як умисне затягування розгляду з метою пропуску строків накладення стягнення.

Разом з тим, захисник-адвокат Пілінський прибув на суд і просив справу щодо свого клієнта закрити, оскільки вважав, що він не є суб`єктом правопорушення  а лише працює найманим працівником і виконував свої трудові обов`язки.

Що стосується відеозапису, який долучено до матеріалів справи, то, на думку адвоката, це є неналежним доказом. Також ппостанови Кабінету Міністрів України на час розгляду справи в суді змінені і відповідальності за ці дії немає; протокол складено не правильно, оскільки в ньому вказано про перевезення 14-ти осіб, хоча була повна заборона, що є неконкретним обвинуваченням; до матеріалів справи не додано відомостей щодо заборони перевезення пасажирів.

Суд відкинув доводи захисника про те, що водій, як найманий працівник, не є суб`єктом правопорушення,  оскільки, згідно з санкції ст. 44-3 КУпАП, за це правопорушення, стягнення може бути накладено і на громадяна, і на посадових осіб.

Тому водій маршртуки порушив правила карантину, є суб`єктом правопорушення та повинен нести відповідальність, вважає суд.

Як писав НГП, Білогірський районний суд визнав винним місцевого перевізника, оштрафувавши на 17 тис. грн. Водій автобуса Білогір’я-Баймаки перевозив “стоячих” пасажирів, чим порушив правила карантину.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. ізза такого правітільства де зарплати меньше 10000 гривень і щей права качають то люди не тіки виїдуть заграницю але й не повернуться звіти тому що україною правлять не такі люди, візьміть ту німесину чи австрію чи даже польшу чи чехію як там все працює там всі надіються на державу держава людям помагає, а в україні що сам за себе, я учився 5 років на СГМ в бурсі і з того всього я працюю за кордоном електриком бо в україні була зарплата 8000 гривень в 2014 році я бачу україні ще далеко до європи і її там ніколи не бути якшо будуть дибіли правити в правітільстві і крастм наліво і направо і їздити на ьентлі контінінталь заимільйони гривень бідних людей які остані копійки держава заберає

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.