Бебі-бокси замінять на гроші? У Хмельницькому перинатальному центрі повідомили, наскільки вистачить запасів

Орієнтовно на два місяці забезпечений бебі-боксами Хмельницький міський перинатальний центр. Їх видають жінкам після пологів аби забезпечити новонароджену дитину найнеобхіднішим на перші тижні життя.

Про це заявив начальник управління праці соціального захисту Хмельницької міської ради Слов’ян Воронецький, передає “Суспільне”.

За його словами, наразі пологовий «Пакунками малюка» забезпечені і має 534 пакунки. Чи отримує пренатальний центр нову партію, невідомо. Адже, згідно з рішенням Антимонопольного комітету, закупівлю бебі-боксів мають призупинити.

Директор КП «Хмельницький міський перинатальний центр» Андрій Ропотан, розповів, що запасів пакунку малюка, бебі-боксів вистачить на кілька місяців.

«Ми їх будемо вручати кожній мамі, яка народить дитину. Є інформація, що бебі-бокси можуть замінити на грошову допомогу, поки розпорядження у нас не було, ми й надалі будемо видавати бебі-бокси», – каже Андрій Ропотан.

Пан Воронецький зауважив, що наразі й міський перинатальний центр і обласний забезпечені бебі-боксами. У першому налічується 534 бебі-бокси, в обласному біля 200. Стосовно можливого призупинення постачання пояснює.

«Маю інформацію з інших джерел, з Інтернету, що Антимонопольний комітет України відмінив процедуру закупки. І тут є проблема, тому спілкувався сьогодні з заступником міністра з Мінсоцполітики Віталієм Музиченком, він теж має таку інформацію, що підготовлено проєкт урядового рішення, замінити компенсацією, грошима. Вартість цього бебі-бокса 3820, тому будемо бачити, як далі це питання буде вирішуватись», – додав посадовець.

Наразі ж невідомо чи буде пакунки малюка повністю замінені грошовою компенсацією або породіллям дадуть вибір: брати бебі-бокс чи гроші.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.