Верховна Рада ліквідувала 20 районів і створила 3 райони у Хмельницькій області

У п’ятницю, 17 липня Верховна Рада ухвалила у першому читанні проєкт постанови про утворення та ліквідацію районів, ініціатором якого виступив Кабінет міністрів України.

За відповідне рішення проголосувало 238 нардепів

Цим законопроєктом пропонується наново поділити Україну на райони, скоротивши їх кількість з 490 до 136.

Отже, Хмельницька область втрачає 20 районів і замість них утворюється три:

Кам’янець-Подільський район (з адміністративним центром у місті Кам’янець-Подільський) у складі територій Гуківської сільської, Гуменецької сільської, Дунаєвецької міської, Жванецької сільської, Закупненської селищної, Кам’янець-Подільської міської, Китайгородської сільської, Маківської сільської, Новодунаєвецької селищної, Новоушицької селищної, Орининської сільської, Слобідсько-Кульчієвецької сільської, Смотрицької селищної, Староушицької селищної, Чемеровецької селищної територіальних громад, затверджених Кабінетом Міністрів України;

Хмельницький район (з адміністративним центром у місті Хмельницький) у складі територій Антонінської селищної, Війтовецької селищної, Віньковецької селищної, Вовковинецької селищної, Волочиської міської, Городоцької міської, Гвардійської сільської, Деражнянської міської, Заслучненської сільської, Зіньківської сільської, Красилівської міської, Летичівської селищної, Лісовогринівецької сільської, Меджибізької селищної, Миролюбненської сільської, Наркевицької селищної, Розсошанської сільської, Сатанівської селищної, Солобковецької сільської, Старокостянтинівської міської, Староостропільської сільської, Старосинявської селищної, Теофіпольської селищної, Хмельницької міської, Чорноострівської селищної, Щиборівської сільської, Ярмолинецької селищної територіальних громад, затверджених Кабінетом Міністрів України;

Шепетівський район (з адміністративним центром у місті Шепетівка) у складі територій Берездівської сільської, Білогірської селищної, Ганнопільської сільської, Грицівської селищної, Ізяславської міської, Крупецької сільської, Ленковецької сільської, Михайлюцької сільської, Нетішинської міської, Плужненської сільської, Полонської міської, Понінківської селищної, Сахновецької сільської, Славутської міської, Судилківської сільської, Улашанівської сільської, Шепетівської міської Ямпільської селищної, територіальних громад, затверджених Кабінетом Міністрів України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 27

 1. Це руйнація держави.

 2. Фактично, це повернення до адміністративно-територіального поділу 1923-1930 рр. Якщо йти по цьому шляху далі, наступним кроком повинно стати об’єднання областей, наприклад Вінницької та Хмельницької. З 1932 по 1937 р. вони були в складі однієї адм.-територіальної одиниці.

 3. Здоровий глузд переміг! Ура!

 4. Навіщо тоді взагалі потрібна Хмельницька область, якій буде підпорядковуватися всього 3 округи? Це якийсь маразм. Якщо вже ділити область на 3 частини, бо більш доцільно, щоб вони підпорядковувалися напряму Києву. Так буде суттєва економія. А то буде більше 1000 обласних чиновників, що будуть просто посередниками між Києвом і районами

 5. Знаєте, нехай тепер ці Гереги думають, карма вона така.

 6. Герега і так думає, думайте Ви. Подивимось на весні 2021 року хто буде керувати цими районами, як Мазіі будуть облизувати рани після програшу місцевих виборів… Час все поставить на місце…Герега намагався зміцнити округ, його зрадили «соратники» , тепер він вільний від зобов’язань, і тому він виграв і битву та напевне розробив стратегію виграти всі райони, 3 це не 5 …

  • Я і думаю, проте у інших регіонах сидят свої “горішки”, потрібно йому заново починати, бо інакше не вийде.

  • Я і думаю, проте у інших регіонах сидят свої “горішки”, потрібно йому заново починати, бо інакше не вийде. Не захищайте його.

  • гереги, лобазюки печуться тільки про свої укріплення і ніяк про блага народні. Знайшли патріотів..

 7. А Віньковецький район чому намальований до Кам’янця-Подільського?

 8. Ви самі зрозуміли, що написали в цій “статті”? Журналістика на рівні баба бабі сказала.
  Проект закону існує з 2014 року, зараз лише доповз до першого читання і переданий на доопрацювання. Коли пройде хоча б друге читання – тоді будете розповідати про ліквідацію районів.
  Коротше, чергова вигрібна яма з гучними заголовками

 9. А бондар істерить, зараз піариться на цій історії. Хтось взагалі його бачив після виборів? А це знову вибори і воно лізе. Намалювалося.

 10. Так хтось скаже, чому такий поділ поганий? Чи аби покричати? Хтось взагалі розуміє, що означає реформа децентралізації?

 11. Голосуй. не голосуй, усе одно отримаємо … три райони. А думкою людей хоча б хтось поцікавився. Читайте чинну Конституцію України – у ній т.н. “об’єднані територіальні громади” взагалі не передбачені. Зокрема, прочитайте розділ “Місцеве саморядування” та яким чином повинен здійснюватись зміни у територіальному поділі. В черговий раз дурять людей, а ці люди навіть не втираються …

 12. А дані проживання, в паспортах ,будуть тоді недійсними.Треба буде масово міняти паспорта.Це щоб народ мав ще одну головну біль і не звернув уваги на більші проблеми,які вони творять?Чудово,браво!!!

 13. Україна не перша держава, де запроваджують подібні зміни. Не бачу нічого страшного в цьому навпаки громади будуть більш ефективно і ощадно розподіляти ресурси, оскільки контролювати бюджетні витрати набагато легше на рівні громади, тобто самим людям.

  • Вивчіть хоча б чинну Конституцію України, а не кажіть про інші країни. Наприклад, у ній т.н. “об’єднані територіальні громади” взагалі не передбачені. Зокрема, прочитайте розділ “Місцеве саморядування” та яким чином повинен здійснюватись зміни у територіальному поділі (тільки за згодою місцевих рад, а ВР тільки затверджується). В черговий раз дурять людей, а ці люди навіть не втираються … Саме страшне те, що у нас в черговий раз здійснюється антиконституційний переворот. Чи пропустить це Конституційний Суд України? Боюсь, що якщо він “кишеньковий”, то пропустить.

   • Цікаво: Спочатку блокували (писали – помилка …), а потім усі надрукували. Нащо це було робити?

 14. При такому розподілі буде набагато легше керувати та розподіляти раціонально кошти.

  • Вивчіть хоча б чинну Конституцію України, а не кажіть про інші країни. Наприклад, у ній т.н. “об’єднані територіальні громади” взагалі не передбачені. Зокрема, прочитайте розділ “Місцеве саморядування” та яким чином повинен здійснюватись зміни у територіальному поділі (тільки за згодою місцевих рад, а ВР тільки затверджується). В черговий раз дурять людей, а ці люди навіть не втираються … Саме страшне те, що у нас в черговий раз здійснюється антиконституційний переворот. Чи пропустить це Конституційний Суд України? Боюсь, що якщо він “кишеньковий”, то пропустить.

 15. Дивна позиція була у Манзія,в якого не достатньо знань. Будемо дякувати на виборах!

 16. Вивчіть хоча б чинну Конституцію України, а не кажіть про інші країни. Наприклад, у ній т.н. “об’єднані територіальні громади” взагалі не передбачені. Зокрема, прочитайте розділ “Місцеве саморядування” та яким чином повинен здійснюватись зміни у територіальному поділі (тільки за згодою місцевих рад, а ВР тільки затверджується). В черговий раз дурять людей, а ці люди навіть не втираються … Саме страшне те, що у нас в черговий раз здійснюється антиконституційний переворот. Чи пропустить це Конституційний Суд України? Боюсь, що якщо він “кишеньковий”, то пропустить.

 17. Вивчіть хоча б чинну Конституцію України. Наприклад, у ній т.н. “об’єднані територіальні громади” взагалі не передбачені. Зокрема, прочитайте розділ “Місцеве саморядування” та яким чином повинен здійснюватись зміни у територіальному поділі (тільки за згодою місцевих рад, а ВР тільки затверджується). В черговий раз дурять людей, а ці люди навіть не втираються … Саме страшне те, що у нас в черговий раз здійснюється антиконституційний переворот. Чи пропустить це Конституційний Суд України? Боюсь, що якщо він “кишеньковий”, то пропустить.

  • Цікаво: Спочатку блокували (писали – помилка …), а потім усі надрукували. Нащо це було?

 18. Працівник Манзій яро відстоював три райони! За людей не думав зовсім!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.