Сума шкоди, яку завдали засміченням земельної ділянки у Хмельницькому, становить понад 5 млн.грн

Наприкінці травня цього року на адресу Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області надійшло звернення від мешканця міста Хмельницького про засмічення автомобільними шинами земельної ділянки по вулиці Мельникова, що в обласному центрі.

У червні працівниками Інспекції було проведено перевірку, за результатами якої встановлено факт засмічення відходами різного морфологічного складу двох земельних ділянок. Розмір шкоди, зумовленої забрудненням і засміченням земельних ресурсів через порушення природоохоронного законодавства становить 5 млн. 140 тис.грн.

Матеріали по даному факту направлені до правоохоронних органів з метою встановлення осіб, які здійснили засмічення, притягнення їх до адміністративної відповідальності та відшкодування шкоди, завданої навколишньому природному середовищу у частині засмічення земель відходами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. ну а где “пластмаса”грёбаная, та ж Муніц Дружина, яка фінансується за наші податки, хай не бабок з петрушкою ганяють, а швеньдяють по всьому місту: ділянки, будівництво незаконне, , спиляні без дозволу дерева, сміття після алкашні – все те що вони прописали в статуті.

    • Муніципали,ловлять людей без масок,основна їх функція,дрючать направо і наліво підприємців,за рахунок яких,фактично існують.
      Вже задовбали своїми перевірками.

      • Посилайте їх на х..й. Порозводив трутнів картавий… Витягнув з сіл. Нехай назад пиз..ть, та картоплю садять.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.