Громадські активісти презентували відео проблемних забудов Хмельницького

Сьогодні коаліція громадських організацій Рада Реформ Хмельниччини підбила підсумки реалізації проєкту «Прозора містобудівна документація міста Хмельницького».

У ході презентації була зроблена прем’єра відео, в котрому показані проблемні забудови міста Хмельницького.

«В його створення ми вклали частинку себе, наші знання та навіть біль, адже про ці забудови представники нашої коаліції не одноразово піднімали питання, але коли у забудовника документи на руках, а скасувати їх вже ніхто не хоче – відбувається подальше будівництво.

Ми не виступаємо проти будівництва в місті Хмельницькому, а ми виступаємо за законне будівництво в нашому рідному місті» – наголошує громадська активістка Альона Береза.

Відео створено за підтримки Посольства Франції в Україні у рамках виконання проєкту «Прозора містобудівна документація міста Хмельницького», який впроваджується громадською організацією «Жіночий Антикорупційний Рух» спільно з коаліцією громадських організацій Рада Реформ Хмельниччини.

Забудова міста Хмельницького. Зелені зони, землі рекреації, прибережно-захисна зона

Сьогодні відбувся підсумковий захід в рамках проєкту "Прозора містобудівна документації". Онлайн-презентація була насичена, адже викликала користну дискусію наприкінці заходу.Однак родзинкою заходу стала прем'єра нашого відеоролику. В його створення ми вклали частинку себе, наші знання та навіть біль, адже про ці забудови представники нашої коаліції не одноразово піднімали питання, але коли у забудовника документи на руках, а скасувати їх вже ніхто не хоче – відбувається подальше будівництво.Ми не виступаємо проти будівництва в місті Хмельницькому, а ми виступаємо за законне будівництво в нашому рідному місті.Закликаємо хмельничан цікавитися планами забудови міста, своєї прибудинкової території та найближчої зеленої зони!Закликаю не лише хмельничан цікавитись цими питаннями!Саме від нас залежить комфортність, безпечність та екологічність Хмельницького!Відео створено за підтримки Посольства Франції в Україні у рамках виконання проєкту «Прозора містобудівна документація міста Хмельницького», який впроваджується громадською організацією «Жіночий Антикорупційний Рух» спільно з коаліцією громадських організацій Рада Реформ Хмельниччини

Posted by Рада Реформ Хмельниччини – РРХ on Tuesday, July 14, 2020

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 14

 1. Проскурівського підпілля, 111 мав бути зданим у третьому кварталі 2017р., але зараз стоїть без здачі в експлуатацію. Підрядна організація повязана з Скочелясом. Людей, що вклали кошти в будівництво кормлять обіцянками. Шахрайство.

 2. шакалёнки воют, а караван идёт дальше.

 3. Гнати треба ворюжку Симчишина.

 4. Саша Скочеляс ,єдиний забудовник,який кидає як хмельничан,так і міську владу,з несвоєчасними здачами обєктів:
  – Спорт Сіті
  -Проскурівське Підпілля
  -ЖК Львівський
  -ЖК Амстердам
  -Булинок при вході в парк.
  А міська влада і надалі продовжує виділяти йому ділянки,для подальшого кидка інвесторів.

  • Ще Тернопільська, 34 А. Містобудівні умови скасовані рішенням суду. Але будівництво продовжується. Скоро ” кинутих” інвесторів побільшає.

 5. Не одноразово. Скочеляс – єдиний. Браво. Погавкаєте і перестанете. Симчишин наш єдиний мер навіки ! І тягнебок наш батя

 6. Симчишин все вірно робить і не краде. Наступний – старий ринок, а далі весь базар під будівництво. Але після виборів. Почекайте

 7. До чого тут Симчишин?
  Він виділяє земельні ділянки чи міська рада?
  І ділянки,які було роздано хаотично,виділялись ще до каденції Симчишина!
  На даний час всі ділянки виділяються через аукціон,і будівництво здійснюється згідно ген.плану міста.

  • Симчишин визначає, які земельні ділянки виділяти, а бабло кладе собі в карман.

  • Мразь, вспомни как твой Картавый, на дебатах с Чернышевским ехидным голосом мямлил ,,алеж будують, будують, Костянтин Іванович,,, имея ввиду мутные стройки. А счас поменялось что, собака?

 8. Завдяки кропіткій роботі Команди Симчишина,на сьогоднійшній день,ми маємо одне з найзеленіших міст Ураїни.

 9. Завдяки кропіткій роботі Команди Симчишина, на сьогоднійшній день ця команда разом з лідером Симчишиним збагатилися на Хмельничанах, брехали і брешуть хочуть далі збагачуватись.

 10. Степанобот проснувся !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.