Завтра представники громад Хмельниччини проведуть перед будівлею Верховної Ради України мирну акцію

Сьогодні у форматі «онлайн» відбулося засідання Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України під головуванням Василя Сидора – голови відділення, міського голови Славути.

Сільські, селищні, міські голови Хмельницького регіонального відділення АМУ, які брали участь у засіданні, одноголосно прийняли рішення провести завтра, 15 липня, з 11.00 до у Києві, перед будівлею Верховної Ради України мирну акцію за участю представників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, жителів громад Хмельниччини з вимогою до народних депутатів не підтримувати наступні законопроєкти:

№3485 «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення виборчого законодавства», яким вносяться зміни до виборчого кодексу, згідно із якими запроваджується пропорційна партійна система виборів на рівні сільських, селищних рад та рад малих міст з кількістю виборців від 10 тисяч і більше та запровадження імперативного мандату.

Проект Постанови Кабінету Міністрів України «Про утворення та ліквідацію районів» №3650, яким передбачається створення 5 районів Хмельницької області із наявних 20-ти та нівелювання  статусу  міст обласного значення та ОТГ.

«Приймаючи такі закони, народні депутати не до кінця усвідомлюють, які ризики вони можуть принести для людей та громад. Ми просимо всіх, кому важливі інтереси України, українського народу та місцевого самоврядування долучитися до мирної акції», – наголосив Василь Сидор.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Буря в стакані води.

  2. Голосуй. не голосуй, усе одно отримаємо … три райони. А думкою людей хоча б хтось поцікавився. Читайте чинну Конституцію України – у ній т.н. “об’єднані територіальні громади” взагалі не передбачені. Зокрема, прочитайте розділ “Місцеве саморядування” та яким чином повинен здійснюватись зміни у територіальному поділі. В черговий раз дурять людей, а ці люди навіть не втираються …

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.