У Хмельницькій ОДА вирішували, як зберегти «Садибу Сангушків»

Вчора у Хмельницькій ОДА провели засідання робочої групи щодо пам’ятки архітектури національного значення «Садиба Сангушків».

Законодавство передбачає, що пам’ятки архітектури національного значення мають перебувати лише у державній чи комунальній власності. Рішенням 29 – ї сесії Ізяславської міської ради від 30.08.2012 року №36 взято дану пам’ятку архітектури на позабалансовий облік Ізяславської міської ради.

Заступник голови ОДА Оксана Ситницька зазначила, що засідання ініційоване саме з метою напрацювання та обговорення шляхів щодо збереження національної пам’ятки «Садиба Сангушків», а також вивчення питання для оформлення права власності на неї.

На сьогодні пам’ятка перебуває в аварійному стані та, в першу чергу, потребує здійснення протиаварійних робіт з подальшим проведенням реставрації.

У результаті відповідальним особам дали завдання в короткі строки напрацювати дорожню карту з оформлення права власності на об’єкти для можливості у майбутньому відновити ці пам’ятки.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Відновити? То скільки грошей треба? Хай нащадок відновлює

    • Предки нащадка будували, створювали красу, а вандали розвалили. От нащадки вандалів нехай відновлюють.

      • Так вони зараз імітують відновлення. Якусь фігню придумують з дорожніми картами.

  2. Хто дасть гроші? Про яку суму йдеться?

  3. Почалося. Кококо, хай нащадки відновлють, нема куди гроші діти. В шалашах робилися і звикли, що архітектура – це хліви для бидла.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.