Як шукати роботу в сучасних умовах

Ринок праці в Хмельницькому, як і по всій Україні, а можливо навіть і світі, серйозно видозмінився. На це вплинули об’єктивні причини, пов’язані із карантином та економічною кризою. За думкою багатьох експертів, ці зміни матимуть далекосяжні наслідки, до яких доведеться пристосовуватись всім. Тож перед тим, як шукати роботу в Хмельницькому старими методами, треба ознайомитись із сучасними тенденціями на вітчизняному ринку праці. Адже, не дивлячись на складну економічну ситуацію, пандемію коронавірусу та інші складнощі, працевлаштуватися сьогодні можна. Але можливо для цього знадобиться дещо перекваліфікуватися або підвищити власний рівень тих чи інших навичок.

Головні тенденції сьогодення на вітчизняному ринку праці

В Хмельницькому, як і в інших великих містах країни, через карантин зростає попит на послуги кур’єрів. Відповідно побільшало і вакансій цієї професії. Як і в будь-якій роботі, тут є свої плюси та мінуси. Серед переваг роботи кур’єром слід відзначити декілька найважливіших. По-перше, кур’єри мають непоганий дохід, який залежить виключно від їх бажання та кількості виконаної роботи. Працевлаштуватися на цю роботу може кожен, при чому є можливість обирати, яким саме чином виконувати свою роботу – пішки, на велосипеді, мопеді, або взагалі на авто. Серед мінусів можна виділити хіба що можливість перебування у місцях великого скупчення людей, що може бути неприйнятним для багатьох через той самий коронавірус.

Саме через COVID-19 з’явилась ще одна тенденція на ринку праці. Сильно побільшало спеціалістів, що працюють вдома, та фрілансерів. Ті фахівці, які мали відповідні навички та технічні можливості для облаштування робочого місця у власній оселі, не зазнали проблем через карантин та не втратили роботу. Всіх інших ця складна ситуація змусила робити висновки та перекваліфіковуватись. Адже майже весь бізнес перейшов в Інтернет. Про це свідчить і кількість відповідних вакансій. Сьогодні на Інтернет-дошках оголошень часто шукають, наприклад, працівників Інтернет-магазинів. Тож, щоб знайти хорошу та безпечну роботу, сьогодні багатьом пошукачам доводиться опановувати комп’ютерні технології та здобувати навички роботи в Інтернеті.

В розвитку успіх

Багато людей, які залишились без роботи, можуть вважати кардинальну перекваліфікацію кроком назад. Але це не зовсім не так. Дізнатись щось нове – це завжди розвиток, який відкриває нові можливості. Тож не треба зволікати, змінюйтесь, і Вам відкриються шляхи, про які Ви навіть не мріяли.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Дуже схоже на рекомендації Гончарука,часом не він автор?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.