Страхова компанія із тривалою історією

У нестабільному світі клієнти дуже цінують впевненість. Вона дозволяє творити майбутнє і досягати кращого. Саме страхова компанія ARX вирішить усі існуючі проблеми і подарує відчуття впевненості. Ця організація, досвід роботи на українському ринку якої налічує 25 років, відзначається прозорістю та відкритістю. Таким чином вибудовуються найкращі стосунки з клієнтами.

Приємне страхування

Компанія постійно вдосконалюється. Клієнт має можливість користуватися найкращими сервісами та продуктами, що робить його спогади особливо приємними.

Працює страхова компанія в Україні з далекого 1994 року. З тих пір вона кілька разів змінювала назву, поки не стала частиною французької групи АХА. Завдяки європейському рівню та високому потенціалу організація стала головним гравцем на українському ринку. Вона постійно зростає, дивує яскравими інноваціями та покращенням досвіду роботи з клієнтами.

Нові амбіції з’явилися минулоріч, коли інвестором став холдинг страхування та перестрахування із Канади. Після цього компанія отримала назву ARX.

Робота з клієнтами на найвищому рівні

Компанія має найзручніший в Україні сервіс, що забезпечує зворотній зв’язок. Після того, як страховий випадок врегулювався, є можливість поставити оцінку роботі. Кожен із відгуків одразу ж можна переглянути, перейшовши на сайт. Причому, модерує відгуки окрема міжнародна компанія.

Усі онлайн сервіси компанії постійно вдосконалюються і розвиваються. Врегулювання страхових випадків відбувається дистанційно. Це позбавляє клієнтів необхідності везти кудись різні папери та документи. Потрібно не більше 6 хвилин, щоб оплатити, або оформити один зі способів страхування. Усе це робиться онлайн.

Перелік послуг

Серед страхових випадків, якими займається компанія, варто відзначити такі:

1. КАСКО.

2. Автоцивілка.

3. Страхування для туристів.

4. Страхування медичного типу.

5. Страхування, пов’язане із майном.

6. Страхування інвестицій.

КАСКО

При потраплянні у ДТП можна викликати поліцію, а можна оформляти страховий випадок без неї.

При викраденні авто, необхідно повідомити компетентні органи, а також компанію. Далі слід передати оригінальні ключі, які належать авто і оригінальні документи, що стосуються реєстрації.

Автоцивілка

При потраплянні у незначне ДТП і при діючій автоцивілці оформляється Європротокол. Його потрібно коректно заповнити, сфотографувавши також місце, де трапилася подія.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.