У Кам’янці-Подільському цьогоріч стартує перший етап робіт з будівництва сміттєпереробного заводу

Перший етап робіт з будівництва сміттєпереробного заводу запланований на кінець серпня – початок вересня цього року.

«Наразі компанією доопрацьовується техніко-економічне обґрунтування та проектно-кошторисна документація. А взагалі термін введення комплексу в експлуатацію – півтора роки», – повідомив Михайло Сімашкевич суспільному мовнику UA:Поділля.

Будуватиме сміттєпереробний завод київська компанія «Нове будівництво та реконструкція», інвестиційний проєкт складе близько 18 мільйонів євро.

«Наша міська рада має надати компанії лише землю та інші дозвільні документи, а далі уся реалізація проєкту буде здійснюватися за рахунок столичної фірми», – наголошує Михайло Сімашкевич.

«Компанія має побудувати сміттєпереробний комплекс з енергетичним блоком. Сміття сортуватиметься, а далі з нього виготовлятиметься раф-паливо, яке спалюватиметься у спеціальних пічках. В результаті згоряння вироблятиметься електроенергія, яка віддаватиметься у загальну енергосистему країни по «зеленому» тарифу. Планова потужність заводу – близько 50 тонн сміття на рік. Тож завод зможе переробляти не лише наше сміття, але й брати на переробку сміття з навколишніх громад», – продовжує Сімашкевич.

Очікуванні обраховані податки до міського бюджету від майбутнього підприємства – три мільйони гривень на рік. Крім того, на заводі буде створено 65 нових робочих місць.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 17

 1. Симчишин пасе задніх як завжди.

  • Як пасе задніх!! А земельну ділянку в три дорога хто купив? Гроші хмельничан, в розмірі приблизно 7 мільйонів, роздерибанили виблядки!!!

 2. Це не вигідно для власної кишені, тому і пасе задніх! “Щось робить”!

 3. І в Хмельницькому незабаром розпочнуть будувати!Головне вірити,офіс Розумного Довкілля не сидить склавши руки,еко-бус працює,сортування проводиться,Гуффі розповідає людям як потрібно сортувати сміття,все повинно йти поетапно.

  • В Хмельницькому сартір побудували коло дитячого світу оце досягнення. Сміттєпереробний завод для Хмельницького це нереальна мрія для Хмельницьких чиновників.

 4. Екобус це круто ! Степобус теж тут як тут.

 5. Смішні новини,
  київська компанія має статутний капітал 5 тисяч євро, а має вкласти в завод 18 мільйонів євро.
  компанія за свою історію будувала тільки казарми для військових і то має повно кримінальних справ за розкрадання коштів. А тут раз і за рік завод збудують.
  В Україні треба 2-3 роки, що всі дозволи отримати, проект виготовити, оцінку впливу на довкілля погодити, експертизу пройти.
  Смішно таке читати.

 6. Звичайно смішно,нормальна людина з здоровим глуздом ніколи не повірить в таку нісенітницю,це як завжди був вкид для зрадофілів ну і вибори ж на носі,Сімашкевич не тільки завод побудує,він дупу ладен кожному вилизати за крісло.

 7. Симчишин будує вже п’ять років і повний ноль. Тільки задолизи можуть повірити, що він щось там побудує. Потрібно міняти мера.

 8. Тобі мізки потрібно міняти

  • Будують люди, фінансують люди, а підкрадае скрізь картавая шваль. Задолизи та дибіли дякують!

 9. Безмозглий задолиз бот стьопка єдиний фантазьор Симчишина.

 10. Що б ви негідники не писали,а я вірю свому меру!!!
  Хмельницький ожив після обрання мером Симчишина,місто квітне і розбудовується,завдяки хмельничанам і команді,яка працює на благо міста!

 11. Молодці в Кам’янці-Подільському, а у нас в Хмельницькому міські чиновники разом з мером тільки думають як кармани набити.

 12. Міська влада,на чолі з Симчишином,щодня турбується про благополуччя містян!

 13. Міська влада,на чолі з Симчишином,щодня обкрадає містян! Так готується до виборів.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.