Симчишин просить потерпіти мешканців Зарічанської, яких підтоплює вода

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин визнав, що частину вулиці Зарічанська, яка розташована у центральній частині міста, надалі затоплюватиме у разі сильних опадів.

“Залишилося зробити відрізок на Зарічанській (від вул. Свобода до вул. Бандера). Є напрацювання, щоб збудувати нову систему водовідведення. На жаль, допоки не завершеться зведення тамтешніх торговельних центрів, цей відрізок надалі затоплюватиме. Що стосується територій, які затоплювало у попередні роки, – це “Думка” і автовокзал №2, то нині їх не топить”, – сказав він під час сьогоднішнього брифінгу.

Крім цього, мер зазначив, що напрацьовується комплекс заходів із ліквідації підтоплень кількох вулиць у мікрорайоні Озерна. Зокрема, вулиці Панаса Мирного, Озерна, також територію біля житлового комплексу “Амстердам”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Потерпіти до виборів, а там само по собі.

 2. в сосну вдарився, “завгосп” @еровий, це що ж,ви люди підождіть, покупайтеся, я построю,відмию, може знайду кошти то зроблю.
  і цей керовнік ще не сидить,
  ГАНЬБА!!!!!!

 3. Що ви там белькочете засранці приїжі.Ви подивіться що Думку вже не топить ,2-й автовокзал теж.Свому свій час, зроблять і інші проблемні ділянки.20 років топило Думку,поки команда Симчишина не вирішила проблему,вирішать і по іншим!

 4. Місто прикрашається,
  Всюди квіти, тротуарна плитка,велодоріжки,дитячі майданчики,
  В нас найкращий мер.

 5. От сраколиз.
  Посади вже ті квіти собі в с@аку.
  А ще краще озвуч скільки мільйонів зарив у землю за 2020 рік.
  Людей заливає, а йому квіти,тротуарчики…

 6. Підождіть ). Все буде добре. Навіть на Вокзальній.

  • Почекайте до 2300 року, тоді все буде нормально.

   • Мер вже “дуже допоміг” мешканцям Тернопільської. При ньому розпочалось незаконне будівництво ( Тернопільська, 34А) і далі триває, при скасованих рішенням суду містобудівних умовах та обмеженнях. Але нічого, як топило , так і топить. Тепер чекаємо, що далі станеться ( не дай
    Бог, обвал будинків, як в Одесі чи в Дрогобичі.)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.