Кам’янець-Подільський став на крок ближче до реалізації будівництва сміттєпереробного комплексу

Про це повідомив подолянам на своїй сторінці у ФБ міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич.

«Ми на ще один крок ближче до реалізації в місті грандіозного проекту – будівництва сміттєпереробного комплексу.

Сьогодні з представниками ТОВ “Нове будівництво та реконструкція” підписали договір оренди земельної ділянки, яку на минулій сесії міська рада передала інвестору в користування.

Нагадаю, переваги комплексу – це переробка до 96% сміття, генерація енергії, нові робочі місця та екологічна безпека самого полігону!» – йдеться у дописі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. А почему бы где-то между Ярмолинцами и Дунаевцами один заводик не сварганить на Хмельницкий и Каменец с прилегающими районами? Или так пилить будет нечего?

 2. А вот Хмельницький ніяких кроків не робить, в Хмельницькому міська влада лише організовує гулянки бо більше нічого не вміє.

 3. Законослухняний,звернись на офіс Розумне довкілля при КП Спецкомунтранс,тобі все детально розкажуть,які кроки зроблені і на якому етапі проект сміттєпереробного заводу,а не пиши своїми кривенькими пальчиками нісенітниці!

  • Засуть свій ботівський язиу у дупу меру… У Камянці цього року уже розпочинають будівництво “Перший етап робіт у нас запланований на кінець серпня – початок вересня цього року. На виділеній земельній ділянці компанія планує розпочати підготовчі для будівництва роботи. Наразі компанією доопрацьовується техніко-економічне обґрунтування та проектно-кошторисна документація. А взагалі термін введення комплексу в експлуатацію – півтора роки», – каже Михайло Сімашкевич.”
   https://suspilne.media/46610-bez-pilgovikiv-u-hmelnickomu-planuut-zaprovaditi-spectransport-u-godini-pik/
   А ви все в мерії три роки їздили по закордоннах, потім викупили землю для заводу у своїх депутатів. А сміття переробляєте своїми язиками…

  • Бамажками хай сруку собі підітруть в міській раді і собі візьми. До Кам’янця-Подільського в цій сфері Хмельницькому далеко, тільки бе-бе-бе-бе.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.