“Район не здамо”. Голова Ярмолинецької РДА зазначив, що парламентарі повторно візьмуться за районування Хмельниччини

Голова Ярмолинецької РДА Василь Гуменюк повідомив, що комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування знову розгляне можливість приєднання Ярмолинеччини до складу Хмельницького району.

Про це посадовець написав у “Фейсбуці”.

“Після засідання комітету, минулого тижня ми вийшли засмученими, адже ми програли бій за наш з Вами район. «Конкретні сили» зробили все для того, щоб комітет відхилив нашу пропозицію. Ярмолинчани зібрали 19 тисяч підписів за світле майбутнє, адже розуміють, що інфаструктура, комунікація та й працюють всі в «області». Але ми так просто не здаємось і я звернувся до наших депутатів політичної партії «Слуга Народу» від Хмельницької області з проханням подати ще раз наші правки та переглянути рішення“, – зазначив Гуменюк.

 

Як писав НГП, 1 липня комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування підтримав нові межі п’яти районів Хмельницької області.

Окремо на засіданні парламентського комітету виступив представник Ярмолинецького району, який наполягав включити цей район у межі Хмельницького і викреслити з новоствореного Дунаєвецького району. І додав, що під відповідну ініціативу зібрано 20 тис. підписів від мешканців Ярмолинеччини.

“Склалися певні історичні та комунікаційні зв’язки, завершується будівництво дороги, яка дає можливість за 20 хвилин добиратися до Хмельницького. Тим паче, що більшість наших мешканців працевлаштовані у місті Хмельницькому. Тому просимо включити Ярмолинецький район до складу Хмельницького”, – зазначив він.

Натомість голова комітету Андрій Клочко звернув увагу на не можливості ухвалити жодне рішення по питанню Ярмолинецького району, оскільки воно не пройшло попередній розгляд у підкомітеті.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Враг не пройдет. Не сдадим землицу .

  2. У нас теж не здавали район, але герега “усім серцем” хоче новий район у межах свого виборчого округу і його прихвостні у цьому допомагають, реєструючи безглузді петиції на сайті президента, репетуючи у Фейсбуці. І плювати на думку досвідчених людей, активу, звичайних громадян.

  3. Треба боротися за район, гарні люди нам допоможуть – все вийде !!! Ярмолинці в складі Хмельницького району.

  4. Та не тільки Ярмолинецький, а й Городоцький теж проти того, щоб нас приєднували до Дунаєвецького р- ну. Пане Василю, просимо і про нас поклопотатися.

  5. То скільки підписів зібрали 19 чи 20 тисяч?

  6. усіх до Хмельницького району

  7. Смішний Вася!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.