Свято Івана Купала у Хмельницькому відзначилось масовим порушенням карантину

Хмельницькій міській раді, котра приймала рішення про проведення свята, не вдалось належним чином проконтролювати дотримання соціальної дистанції та інших карантинних вимог, про що свідчить відео опубліковане у спільноті Хмельницький LIVE .

Івана Купала у Хмельницькому — масові порушення карантину⠀Запам'явся масовий захід насамперед масовими порушеннями карантину.⠀Нагадаємо, згідно постанови Кабміну №500, заборонено проведення масових заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі території, де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра.⠀Хмельницькій міській раді, на жаль, не вдалось належним чином проконтролювати дотримання соціальної дистанції та інших карантинних вимог.⠀Чи будуть покарані організатори?Отримали коментар від поліції:"Це запитання задавайте міській раді. Її комісія приймала рішення про проведення свята."

Posted by Хмельницький LIVE on Tuesday, July 7, 2020

Нагадаємо, згідно постанови Кабміну №500, заборонено проведення масових заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі території, де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. Для Симчишина головне популізм!

 2. ну і скільки протоколів склали поліцаї, а де були ЧЛЕНЫ муніципальної дружини, чому кричать про податки ,а виконання покладених завдань пожирачами даних податків відсутнє. ……

 3. Яка соціальна дистанція? Це не можливо.
  Це також стосується любого ринка Хмельницького.
  То навіщо говорити про якийось карантин.

 4. Підтримую на всі 100%!

 5. Тим Картавим Сволотівським покидькам байдуже на безпеку мешканців міста та простих людей вони задля відмивання грошей і власної наживи готові скакати хоч через вогонь хоч через воду хоч через хер собачій . Чи я не правий Олександ Сергійович ?

 6. Підтримую 100%. Яка безпека. В першу чергу БАБЛО.
  Чого поліція не склала протоколи на організаторів в першу чергу ??????
  на “найкращого”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.