У Хмельницькому розпочали встановлювати покажчики назв вулиць із дубляжем латиною

«Для кращого орієнтування водіїв та пішоходів, започатковано встановлення покажчиків назв вулиць із дубляжем латиною. Також планується встановлювати покажчики руху до історичних, культурних та найбільш знаних місць Хмельницького», – повідомляє Управління житлово-комунального господарства Хмельницького.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 19

 1. Чудова ініціатива команди Симчишина!

 2. Молодец а то путаю улицы.

 3. Як у лікарських рецептах. А в столиці теж так ?

 4. Чим би дитя не тішилося лиш би не плакало, що вулиці в місті затоплює, що провалля виникають, що затори виникають, комуналка не по кишені містянам, транспортні проблеми та багато ін.
  Основне – орієнтація на латинь!

  • А Вам як не зроби все одне не так.аби поговорити.

  • До чого тут краще орієнтація…навпаки більше наляписто буде…. чи в нас люди неписенні??? черговий деребан грошей..більше нічого тут не має…. дурня сволотовської влади..

 5. Симчишину немає чим займатись “мусоропереробний завод вже побудував”, “Чернелівку другу гілку водогону” побудував, індустріальний парк в Хмельницькому вже діє….. Таблички і концерти тільки вміє організовувати.

 6. Псевдостепан,не гарячкуй,всьому свій час.Процеси запущені,вони безповоротні,так що все буде гаразд.Місто розвивається і рухається у вірному напрямку.

 7. Псевдо степан процеси стоять і не реалізовуються. Прийде інший міський голова і процеси будуть реалізовуватись. Симчишин може поки тільки таблички вішати, це рівень його команди.

 8. Сраной власти больше делать нечего?

 9. А почему нет дубляжа на китайский? Или это при следующем распиле бабла?

  • Все буде норм коли буде ще на івриті, бабла з міської казни вистачить на дєрібан.

  • Головне бабло розпиляти.. а якою мовою..то вже вам баранам мудра сволотівська влада пояснить… як мої гроші використати….

 10. Нормально

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.