Дорогу від межі м. Хмельницького до кільцевої розв’язки на об’їзній ремонтують покриттям «Сларі-Сіл»

На автодорозі Н-03 Житомир-Чернівці, км 190 – км 192, від межі м. Хмельницького до кільцевої розв’язки на об’їзній міста, підрядним підприємством Тзов «Дорбуд Сервіс Груп» виконуються роботи із поточного дрібного ремонту, які передбачають влаштування тонкошарового покриття типу «Сларі-Сіл», повідомляє пресслужба САД  у Хмельницькій області.

Суть технології полягає в тому, що на попередньо вирівняну поверхню автодороги укладається суміш, яка заповнює  невеликі тріщини та пустоти, чим формує захисний шар.

Такий шар зносу типу «Сларі-Сіл» являє собою сформовану литу емульсійно-мінеральну суміш до складу якої входять: катіоноактивна бітумна емульсія, мінеральний матеріал, щебінь дрібних фракцій,  вода, цемент та спеціальні добавки.

Даний вид ремонту виконується з метою продовження терміну служби існуючого дорожнього покриття, адже шар зносу, який укладається, запобігає негативному впливу природно-кліматичних факторів, забезпечує необхідну шорсткість та водонепроникність покриття.

У такий спосіб, на ділянці, протяжністю 2 км, на виїзді з міста, влаштовується покриття у два шари, загальною товщиною 25 мм.

Рух автотранспорту по такій поверхні відкривається вже через 2-3 години після укладання.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Який гарантійний термін такого ремонту ???

  2. А коли розпочнуть робити дорогу від Голосків до Летичева? Було сказано, що з 1 липня, але на даному відрізку дороги тиша…….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.