Депутати Хмельницької облради від Чемеровеччини зробили заяву щодо приєднання Чемеровецького району до Кам’янець – Подільського району

Депутати Хмельницької облради від Чемеровеччини звернулись до депутатського корпусу вищого представницького органу влади дослухатись до думки жителів Чемеровеччини та залишити в силі раніше погоджені пропозиції щодо включення Чемеровецького району до Кам’янець-Подільського району.

«Хмельниччина активно підтримала впровадження заходів з децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування.

Наразі Кабінетом Міністрів України розпочато новий етап децентралізації, який передбачає укрупнення районів.

У зв’язку з цим, Міністерством розвитку громад та територій України розроблено підходи для визначення критеріїв формування адміністративно-територіальних одиниць субрегіонального (районного) рівня (зокрема, такі як: чисельність населення, територіальна доступність та розташування структур місцевого самоврядування).

Разом з тим, незважаючи на зазначені критерії та позицію Хмельницької обласної державної адміністрації, погодженою урядом, 1 липня 2020 року Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування підтримав нові межі п’яти районів Хмельницької області, змінивши при цьому конфігурацію сформованих адміністративно-територіальних одиниць, а саме: Чемеровецький район (Закупненська та Чемеровецька об’єднані територіальні громади) включили до новоутвореного Дунаєвецького району.

Ми, депутати Хмельницької обласної ради, представники Чемеровеччини, Скринчук Олег Леонідович, Загородний Михайло Васильович, Присяжний Володимир Броніславович, Завальнюк Юрій Анатолійович, Атаманчук Анатолій Іванович, Савчук Олександр Петрович обурені такими діями профільного комітету Верховної Ради України, тому, просимо депутатський корпус вищого представницького органу влади дослухатись до думки жителів Чемеровеччини та залишити в силі раніше погоджені пропозиції щодо включення Чемеровецького району до Кам’янець-Подільського району.

Потрібно завжди рахуватись з думкою людей».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Горе-депутати ви наші, політичні діячі местного разлива, про що мова? Поїзд пішов забудьте. Олександр Володимирович Герега зберігає округ для себе!!! Нехай вам про це Савчук розкаже. Він в курсі діла і дуже багато в цьому зробив щоб Чемеровецький район забрати від К.-Подільська.

  2. Феодали ділять холопів, а тут нам розказують про українську державність, Євросоюз і т.д.

  3. Чемеровецькі депутати і керівництво молодці. за місцевих жителів турбуються.Красилівський район буде приєднано до Старокостянтинова. Для людей це дуже незручно. Набагато зручніше і розумніше, коли б його приєднали до Хмельницького, але депутатам від нашого району обласного і республіканського рівня та й керівникам району це до лампочки. Чому ж наші виборці такі байдужі до дій своїх кандидатів7

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.