Супрунюк припустив, що після голосування за 5 районів Хмельниччини, міста Нетішин і Славута перетворяться на сільські ради

Міський голова Нетішина Олександр Супрунюк висловив своє бачення стосовно суттєвого зменшення кількості районів Хмельницької області (з 20 до 5 – НГП).

“Ну що, догрались? Замість того, щоб відстоювати статус міст обласного підпорядкування- Нетішина, Славути, Шепетівки,- влаштовували бучу за ще один район. Якщо Верховна Рада прийме такий варіант-ці міста стануть сільськими радами. І може прийдеться бігати за своїми грішми на поклон до префекта? Адже повноваження районів, статус і повноваження префектів не визначені. Солодким обіцянкам, як і більшість українців не вірю”, – написав мер у “Фейсбуці”.

Також Супрунюк закликав нардепів від Хмельниччини не знищувати місцеве самоврядування і не голосувати за кота в мішку.

Як писав НГП, 1 липня комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування підтримав нові межі п’яти районів Хмельницької області.

Окремо на засіданні парламентського комітету виступив представник Ярмолинецького району, який наполягав включити цей район у межі Хмельницького і викреслити з новоствореного Дунаєвецького району. І додав, що під відповідну ініціативу зібрано 20 тис. підписів від мешканців Ярмолинеччини.

Натомість голова комітету Андрій Клочко звернув увагу на не можливості ухвалити жодне рішення по питанню Ярмолинецького району, оскільки воно не пройшло попередній розгляд у підкомітеті.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Супрунюк – сільський голова також непогано.

  2. Супрунюк і Сидор і так гребуть гроші на непотрібних пам’ятниках та не популярних видів реконструкцій та забудови центрів міста . В містах Славута та Нетішин росте надзвичайно сильно корумпованість ,як і в МВС так і в радах . Шепетівка звичайно варіант не кращий тому що немає на що там рівнятися . Можливо потрібно бути вже реалістами і ставити зразкове місто Рівне? Там хоч щось розвивається ,а не косметичні зміни..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.