“Нас з вами, як вважали гарматним м‘ясом, так і вважають”. Голова Ярмолинецької РДА відреагував на рішення комітету ВР

Голова Ярмолинецької райдержадміністрації Василь Гуменюк озвучив свою думку щодо того, чому парламентарі не підтримали приєднання Ярмолинецького району до складу новоствореного Хмельницького району.

“Сьогодні ми були присутні на засіданні комітету, щоб захистити інтереси наших земляків і відстояти нашу позицію, щодо приєднання до Хмельницького району. Але наші представники з 192 округу від Олександра Володимировича Гереги сказали мені, що це мої політичні ігри. Нас з Вами як вважали пушечним м‘ясом, так і вважають, жодні інтереси людей їх не цікавить, лише власні корисливі схеми. Рік тому програв не я на виборах, минулого року на виборах програли МИ! І шкода, що наслідки є доволі серйозними”, – написав посадовець у “Фейсбуці”.

За кілька годин до цього допису голова РДА записав коротке відеозвернення з-під будівлі парламентського комітету, в якому розраховував на позитивне голосування щодо Ярмолинецького району.

Як писав НГП, сьогодні комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування підтримав нові межі п’яти районів Хмельницької області.

Окремо на засіданні парламентського комітету виступив представник Ярмолинецького району, який наполягав включити цей район у межі Хмельницького і викреслити з новоствореного Дунаєвецького району. І додав, що під відповідну ініціативу зібрано 20 тис. підписів від мешканців Ярмолинеччини.

“Склалися певні історичні та комунікаційні зв’язки, завершується будівництво дороги, яка дає можливість за 20 хвилин добиратися до Хмельницького. Тим паче, що більшість наших мешканців працевлаштовані у місті Хмельницькому. Тому просимо включити Ярмолинецький район до складу Хмельницького”, – зазначив він.

Натомість голова комітету Андрій Клочко звернув увагу на не можливості ухвалити жодне рішення по питанню Ярмолинецького району, оскільки воно не пройшло попередній розгляд у підкомітеті.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Сподіватися на допомогу гереги – дуже мудро)) він нічого не робить без власної вигоди

  2. Боже, як набридли ці ігри політиків! Через їх жадобу страждають люди, а воно ніяк не нажреться! Як же зручно – відрізали для Гереги шматок пирога – його округ, а то шо там ніяких зручностей і комунікацій, всім плювати! Бачили очі шо купували, як то кажуть

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.