Змінено терміни подання показників лічильників електроенергії

Згідно з постановою НКРЕКП № 716 від 20.03.2020 року внесено ряд змін та доповнень до Кодексу комерційного обліку електричної енергії (далі – ККОЕЕ). Однією із важливих змін є коригування термінів подання показників лічильників побутовими споживачами, повідомляє відділ зв’язків з громадськістю АТ «Хмельницькобленерго».

Якщо раніше ми визначали проміжок часу, коли споживач зобов’язаний надати показники, базуючись на робочих дня, то відтепер цей проміжок часу визначається, враховуючи виключно календарні дні. Це не є критичною зміною, але загальна кількість днів для подання показників в окремі місяці дещо зменшується.

Отже, за червень побутові споживачі зобов’язані подати показники лічильників в проміжку з 29 червня та до 3 липня включно.

Нагадаємо про найбільш зручні та безпечні методи передачі показників:

за допомогою сервісу «Особистий кабінет споживача електроенергії»;

шляхом надсилання sms-повідомлення на один із номерів: (067) 850 50 62, (050) 850 50 62;

зателефонувавши до Кол-центру АТ «Хмельницькобленерго»:

0 800 50 50 62 (безкоштовно),

0 382 75 52 00 (згідно з тарифом міських розмов).

за допомогою чат-ботів iEnergo в месенджерах Telegram та Viber (тестова експлуатація).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Коли ці під0ри зроблять розрахунок заборгованості за спожиту електрику відповідно до середньомісячного споживання, а не за завищеними показниками, взятими зі стелі методом Потолоцького, на суму 100500 грн? Попахує шахрайством та створенням віртуальних заборгованостей, треба писати заяву в СБУ щоб провели обшуки.

  2. Васьок в них СБУ куплена, тому не напружуйся.

  3. Нкрєкп є незаконно утворена організація…. І… Немає договору, немає обов’язків… Отже, собаці робити нічого – вона собі яйця лиже, то хай Нкрєкп собі теж лиже…Тотальні неплатежі і дія ст.13 Конституції своє діло таки зроблять…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.