У Хмельницькому перевірили автовокзал №2 на дотримання правил карантину при здійсненні транспортних перевезень

З метою контролю за дотриманням санітарних норм на транспорті в області працюють мобільні групи із залученням Нацполіції та Укртрансбезпеки, які перевіряють, чи водії та пасажири дотримуються маскового режиму, чи не перевищено дозволену кількість людей у транспорті, тощо.

Також в рамках моніторингових перевірок до контролю за ситуацією долучився і перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш, повідомляє Хмельницька ОДА.

Нещодавно чиновники перевіряли роботу автовокзалу у м.Старокостянтинові, а вчора Роман Примуш разом із заступником Хмельницького міського голови Володимиром Гончаруком проінспектували роботу міського пасажирського транспорту та автовокзалу №2 у м. Хмельницькому.

Як зауважив Роман Примуш, перевірка показала, що зараз в містах і перевізники, і пасажири досить сумлінно ставляться до виконання вимог щодо санітарних норм.

«Зараз фактично розпочалася друга хвиля зростання захворюваності на COVID-19, тому маємо бути дуже уважними, бо у нас також спостерігається збільшення кількості випадків. Потрібно ситуацію втримати, щоб область могла нормально функціонувати, в протилежному випадку будемо змушені повертатися до більш суворих обмежень, які наразі в область діють лише в окремих районах» – зазначив посадовець.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.