Американці поділились досвідом захисту комп’ютерних систем з АТ Хмельницькобленерго

За сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) до АТ «Хмельницькобленерго» завітали представники Американської енергетичної асоціації (USEA) — головний стратег з кібербезпеки Аннабель Лі та старший координатор програм Ентоні Бітонті, повідомляє відділ зв’язків з громадськістю товариства.

Під час зустрічі з топ-менеджментом, фахівцями з інформаційних технологій Товариства пані Аннабель Лі презентувала свій проект «Модель зрілості можливостей кібербезпеки (С2M2)».

У ньому запропоновано чіткий та дієвий механізм самооцінювання підходів до управління кіберризиками в організації на стратегічному і цілісному рівнях.

Як зазначив в.о. генерального директора АТ «Хмельницькобленерго» Олег Козачук, резюмуючи результати зустрічі з американськими партнерами, їхні методичні поради та багатий досвід неодмінно будуть використані для підвищення рівня захищеності комп’ютерних систем, баз даних товариства, а відповідно — задля ще надійнішого та безпечнішого функціонування електромереж Хмельниччини.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.