У Шепетівці колишній інвестор підприємства теплових мереж залишив котельні без обладнання

У Шепетівці нещодавно провели інвентаризацію на підприємстві теплових мереж, оскільки цей майновий комплекс в примусовому порядку було повернуто громаді з концесії ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», повідомляє сайт міста Шепетівка.

Представниками Шепетівського підприємства теплових мереж та відповідною комісією, створеною розпорядженням міського голови, було проведено відкриття приміщень підприємства та обстеження об’єктів та технологічного обладнання цілісного майнового комплексу «Шепетівське підприємство теплових мереж».

При обстеженні котелень виявлено відсутність автоматики безпеки систем, які забезпечують роботу котелень, що відображено в актах.

Зі слів колишніх працівників підприємства ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» вказані автоматичні системи були зняті за вказівкою керівництва ТОВ «Шепетівка Енергоінвест». Також зникли ключі від усієї автомобільної та тракторної техніки, що унеможливлює використання транспортних засобів комунального підприємства.

На підставі цього Шепетівське підприємство теплових мереж звернулося до поліції із заявою про вчинення злочину. Дане звернення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань Шепетівського відділу поліції № 7907 від 18 жовтня 2019 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Одностороння інформація. Чому не публікуються пояснення директора ?

  2. Всех поймать и расстрелять! А Васю подвесить за мошонку.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.