Цього року головним експортером продукції бізнес-спільноти Хмельниччини стала Польща

Цього року у числі головних партнерів бізнесу Хмельниччини при експорті власної продукції лідируючі позиції займає Польща, частка якої у загальній кількості оформлень становить понад 20 відсотків, що у грошовому значенні досягає позначки в 1,3 мільярда гривень, повідомляє Хмельницька митниця ДФС.

Найчастіше до Польщі експортувались стальний прокат, частини до меблів, санітарно-технічні вироби, а також мед, соєва олія та шрот; олія соняшникова, ягоди морожені.

Бізнес-спільнота Хмельниччини цього року відправила на експорт власної продукції на суму понад 6 мільярдів гривень, що відповідає рівню аналогічного періоду минулого року.

Окрім Польщі, до топ-п‘ятірки головних торгівельних партнерів області Польщі, увійшли Об‘єднані Арабські Емірати, Росія, Молдова та Білорусь, куди загалом реалізовано майже половину вироблених на Хмельниччині товарів. .

Примітно, що ці країни придбали продукцію з високою часткою доданої вартості, – трансформатори, килимові вироби, сталеві котли, деталі для електродвигунів, машини для гальванопокриття механічні пристрої для обробітку грунту, меблі дерев‘яні. З сільгосппродукції найбільш популярними з поміж топових товарів були борошно пшеничне, яйця птахів, солод світлий та масло вершкове.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.