“Сімейний підряд”: мати-завгосп психоневрологічного інтернату відправляла хворих на громадські роботи до сина-підприємця

Працівники слідчого управління ГУНП в Хмельницькій області за процесуального керівництва прокуратури проводять розслідування у рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 149 (Торгівля людьми) та ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою та службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Як повідомляє сектор комунікації поліції області, протягом 2019 року завідуюча господарством одного із психоневрологічних інтернатів області регулярно надавала місцевому підприємцю, який є її сином, пацієнтів закладу в кількості 5-10 осіб для примусового безоплатного виконання господарських робіт.

Під час одного із обшуків на території підприємства працівники поліції зафіксували факт перебування там 5 пацієнтів інтернату, які на той час займалися пересіюванням зерна.

Наразі досудове розслідування триває. Завідуючій та її сину поліцейські вже оголосили про  підозру. Також слідчі перевіряють інших посадових осіб інтернату на причетність до цього злочину.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Чому прізвища цих рабовласників не пишете?

  2. А шо не так. То така українська підприємливість. Плюй на всіх і в житті тебе жде успіх. Ну і ще носи вишиванку і вдавай чуйну людину.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.