Продамо землю – втратимо державу!

Нічого ціннішого за землю в Україні – НЕМАЄ!

Земля – це плід діяльності природи за мільйони років.  Вона існує в єдиному екземплярі. Не поновлюється і не синтезується. Їй – немає заміни. Можна відбудувати атомну станцію, завод, фабрику. Земля ж – не  відтворюється. Продавши землю, ми ніколи її не повернемо. Крапка.

А з іншого боку, як можна продавати те, що належить  нашим дітям, онукам, правнукам? Де житимуть вони? Де працюватимуть, коли ми пустимо землю з молотка? Я вже не питаю, як називатиметься країна, дві третини якої належатиме не українцям?

Точно – не Україною!

Земля – це продовольча безпека країни. ООН офіційно визнала голод – найбільшою загрозою людству в третьому тисячолітті? Ми що, хочемо новий Голодомор організувати? Причому –  власними руками? Куди повезуть збіжжя, вирощене на купленій у нас землі світові корпорацію? В Летичів? Бердичів? Чи Жмеринку! Ні! Вони повезуть його  додому – за кордон! Власним дітям й онукам. А що їстимуть наші з вами діти й онуки?

Втрата землі – це загроза нашій національної безпеці. Деякі наші сусіди десяткам, якщо не сотням  тисяч українських громадян видали  паспорти своїх держав? Скажіть, кому належатиме придбана ними земля після того, як вони складуть українські паспорти? Відповідь – очевидна! Проведуть  «референдум» про людське око і – до побачення, ненько! Ми що, другого Криму чи Донбасу хочемо?

Зрештою, якщо кому  «припекло» продавати свій земельний наділ,  хай продасть його державі!  Чи територіальній громаді. Однак, як свідчить статистика, охочих продавати  – не багато. 73 відсотка українців категорично проти  продажу землі! Стільки ж переконані, що продаж землі без референдуму спровокує новий Майдан. А то і – кровопролиття. Нам це потрібно?

…Наша земля -це наш життєвий простір. Колиска нації. Джерело нашої культури і християнської моралі. Продати її, це як продати матір. Зрадити Батьківщину. Втратимо її – втратимо все. І землю. І – державу! Причому – назавжди!

  Олег Лукашук, голова Хмельницької обласної

партійної організації ВО «Батьківщина».

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олег Лукашук

Олег Лукашук

Голова Хмельницької обласної партійної організації ВО "Батьківщина", народний депутат кількох скликань

Коментарів: 7

 1. Ще один міф: “Продамо землю – втратимо державу!” І ВиЮ І земля вже давно продані, кілька разів. Причому більшість з “українців” самі себе та “свою землю” продали.

 2. От же ж дебіли ці гейропейці, просрали свій загниваючий захід разом зі своєю земелькою за зелені папірці з Франкліном. Не дамо землевласникам отримати дохід за свою власність, вперед у світле майбутнє разом з останніми осередками справжньої державності — Венесуелою, Конго, Кубою, КНДР і Таджикистаном. Нагодуємо внуків і правнуків колгоспною землею, тільки так переможемо!

 3. Вводити ринок землi зарано, спочатку треба навести лад у державi. Прошу пiдтримати петицiю: https://petition.president.gov.ua/petition/75934

  • > Запретить продажу Земли в Украине!!!!
   А чому б заодно не заборонити продаж будинків, квартир та іншої нерухомості, що знаходиться на території України? Думаю власники будинків та квартир цьому будуть дуже раді, ага. Хоча погоджусь із тим що перед відкриттям ринку землі необхідно прийняти нормальну законодавчу базу, яка захищатиме інтереси власників, на що з некомпетентними ідіотами в турборежимі особливо сподіватися не доводиться.

   • Стосовно ринку нерухомостi. Там також було зроблено багато помилок, а може й не зовсiм помилок, а навмисних дiй, щоб спростити рейдерство. Тому не все так просто. На ринку нерухомостi також треба наводити лад.

 4. > Можна відбудувати атомну станцію
  У Чорнобилі щось не дуже відбудували, лише аркою накрили те що лишилось.

  > завод, фабрику.
  І багато совкових заводів і фабрик відбудували, що виявилися неконкурентноздатними в умовах вільного ринку? Типовий наслідок соціалізму — низька якість, відсутність конкуренції, застій і руїна.

  > А з іншого боку, як можна продавати те, що належить нашим дітям, онукам, правнукам?
  Діти, онуки і правнуки уже вишикувались в чергу щоб стояти раком на городі в селі.

  > Де житимуть вони? Де працюватимуть, коли ми пустимо землю з молотка?
  Наприклад, замість колгоспу імені „70-и річчя без урожаю” вони можуть працювати за освітою, яку здобудуть на виручені з продажу землі кошти.

  > Земля – це продовольча безпека країни. ООН офіційно визнала голод – найбільшою загрозою людству в третьому тисячолітті?
  Лише чомусь ця загроза найбільша не для решти учасників ООН, де ринок землі діє вже давно, а для України. Чи ні?

  > Ми що, хочемо новий Голодомор організувати? Причому – власними руками?
  Ось, прекрасний аргумент за заборону продажу нерухомості. Ми що, хочемо як бомжі жити чи що?

  > Куди повезуть збіжжя, вирощене на купленій у нас землі світові корпорацію? В Летичів? Бердичів? Чи Жмеринку! Ні! Вони повезуть його додому – за кордон!
  Звичайно вони повезуть його закордон а не в Пердичів, якщо у Пердичеві займатимуться виключно поставками сировини замість розвитку технологічного виробництва готової продукції. А так да, з мораторієм підступні світові корпорації ніколи не зможуть купити у баби Гані город, на якому вона вирощує цілих два мішка картоплі, перемога. Бабі Гані не треба морочити собі голову, баба Ганя може спати спокійно.

  > Проведуть «референдум» про людське око і – до побачення, ненько!
  Логічний ланцюжок, який від продажу землі привів до „референдумів” зник так і не з’явившись. Окрім тієї частини де на „референдумі” одні люди будуть визначати для інших як їм розпоряджатись їхньою власністю.

  > Зрештою, якщо кому «припекло» продавати свій земельний наділ, хай продасть його державі! Чи територіальній громаді.
  По ціні три копійки за відро?

  > Однак, як свідчить статистика, охочих продавати – не багато.
  Логічний наслідок.

  > 73 відсотка українців категорично проти продажу землі! Стільки ж переконані, що продаж землі без референдуму спровокує новий Майдан. А то і – кровопролиття.
  А ще 73% переконані що побороти бідність можна просто надрукувавши більше грошей.

  > Продати її, це як продати матір. Зрадити Батьківщину.
  Якось непереконливо: замало маніпуляцій, словоблуддя, перебільшень та перебріхувань. Пропоную ще кілька аналогій для більшої переконливості:
  Продати квартиру — це як продати батька.
  Продати хату в селі — це як зрадити предків.
  Продати свою робочу силу і працювати — продати своє життя і здоров’я.
  Працювати на „Батьківщину” — це як зрадити країну.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.