Комунальники Шепетівки заплатять майже 80 млн грн боргів за газ, які “висіли” на приватній фірмі

Комунальне підприємство «Шепетівське підприємство теплових мереж» буде змушено погасити перед НАК “Нафтогаз України” 78,68 млн грн боргу за споживання газ, який до цього рахувався за ТОВ “Шепетівка Енергоінвест”.

Про це свідчить відповідь голови правління “Нафтогазу” Андрія Коболєва на запит депутата Олексія Жмеренецького.

11 жовтня депутати Шепетівської міської ради прийняли рішення про передачу майна цілісного майнового комплексу на праві господарського відання «Шепетівському підприємству теплових мереж». Обранці також визнали, що, оскільки повернення майна з концесії відбулося в примусовому порядку, і ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» добровільно не передало ані майно цілісного майнового комплексу, ані відповідної документації на нього,  керівник Шепетівського підприємства теплових мереж до 30 жовтня 2019 року має провести інвентаризацію фактичної наявності та стану майна.

Окремим пунктом рішення сесії погоджено, що керівник теплопостачального підприємства має прийняття працівників в порядку переведення з ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».

Разом з тим, голова правління “Нафтогазу” пояснив, що “після повернення об’єкта концесії в управління територіальної громади необхідно врахувати вимоги статті 22 Закону України “Про теплопостачання”.

“Таким чином, комунальне підприємство, яке буде надавати послуги з централізованого опалення та якому будуть передані (повернуті) об’єкти теплопостачання від ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» стане його правонаступником за борговими зобов’язаннями”, – пояснив Коболєв.

Як відомо, 2 грудня 2011 року Шепетівською міською радою (концесієдавець) та ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” (концесіонер) укладено концесійний договір терміном на 12 років, яким надано право приватній компанії істотно поліпшити та здійснювати управління (експлуатацію) об’єкта концесії з метою задоволення громадських потреб у сфері теплопостачання за умови сплати концесійних платежів та виконання інших умов цього договору.

Умовами договору сторони передбачили, що “Шепетівка Енергоінвест” зобов’язана виконати перелік робіт за рахунок власних інвестицій на суму 10 млн. 500 тис. грн. Серед них модернізація котельні на пров. Короленка, 1а, термін виконання робіт – 2012-2014 рр.

За даними аналітичної системи “Youcontrol”, ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” створено у квітні 2011 року. Теперішніми власниками фірми є діючий директор Олександр Пустовойт і мешканець Рівного Юрій Фалко.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Не кисло кто-то 80 лямов слямзил. А , что скажет товарищ Рябошапка с Трубой по этому поводу?

  2. Держава неефективний власник

  3. Вкрали 80 міліонів, а борги знову будуть платити місцяни, для цього і тарифи піднімуть… а меро із колишніми концесіонерами по ляму баксів в кишеню поклали…

  4. Господарі “Свободівські”! Чому Тягнибок мовчить?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.