Росія залишається у топ-п‘ятірці основних партнерів бізнес-спільноти Хмельниччини

Вартість імпортованих товарів протягом дев‘яти місяців на терени Хмельниччини склала 14, 7 мільярда гривень. Це на 26 відсотків, або на 3 мільярди гривень більше, ніж було в аналогічному періоді минулого року, повідомляє ДФС Хмельниччини.

Відповідно до топ-п‘ятірки основних партнерів бізнес-спільноти Хмельниччини при імпорті товарів увійшли такі країни як Польща, Німеччина, Росія, Італія та Бельгія.

З Європи на терени нашого краю надійшло вугілля кам’яне, комплектне технологічне обладнання для осушування, очищення та зберігання зернових культур, обладнання призначене для наповнення, сортування, закручування та маркування пляшок, вироби з чорних металів, запчастини для автомобілів та сільгосптехніки, машини, що використовуються у текстильній промисловості, килимоткацькі верстати, сідельні тягачі, промислові лінії для хімічної промисловості, зерносушарки, косарки для газонів, полімери та пряжа.

З Росії імпортовано товари вартістю 1,5 мільярда гривень. Переважно це твели для ядерних реакторів, прокат плоский зі сталі, насоси, скло неармоване, арматура сантехнічна, сітка синтетична.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Это хорошо или плохо?

  2. Запроданцы хреновы! А куда смотрит сволота? Идёт торговля с оккупантом, а они ушлёпки молчат. Нам твелов и газа не надо посидим в темноте и холоде будем думу думать как оккупанта извести!

  3. ну коли у вас стане підприємство на якому працює тисячу чоловік і запчастини робе тільки росія а іноземні чекати місяць і коштують в рази дороще то побачу як кожен з вас буде патріотнічати

    • От ещё один зрадник. Шоколадный бы всех вас в топку отправил. Пользуйтесь пока добротой Зе.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.